Sorum var Gec yumurtlama mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenibiranne tarafından oluşturulan Gec yumurtlama mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gec yumurtlama mı?
Konbuyu başlatan Yenibiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yenibiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba burada yeniyim bir kaç soru ve tartışma okudum sizlerin bilgilenire güvenerek bir soru sormak istiyorum merakımdan ve takıntılı olmamdan kaynaklı. Ben 15 eylülde adet oldum sonrasında ekim ayında reglim 9 gün gecikince test yaptım pozitifti.(regllerim 30-35 günde 1 son zamanlar 35di) 12. Haftada doktor adet tarihine göre 1 hafta geride deyip 22 eylüle attı gec yumurtlama olmus olabilir dedi. Bu şu anlama mı geliyor 22sinde sonra ovülasyon görüp hamile kalmışım anlamına mı geliyor?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba burada yeniyim bir kaç soru ve tartışma okudum sizlerin bilgilenire güvenerek bir soru sormak istiyorum merakımdan ve takıntılı olmamdan kaynaklı. Ben 15 eylülde adet oldum sonrasında ekim ayında reglim 9 gün gecikince test yaptım pozitifti.(regllerim 30-35 günde 1 son zamanlar 35di) 12. Haftada doktor adet tarihine göre 1 hafta geride deyip 22 eylüle attı gec yumurtlama olmus olabilir dedi. Bu şu anlama mı geliyor 22sinde sonra ovülasyon görüp hamile kalmışım anlamına mı geliyor?
Aslında bebeğin döllenmesi geç olmuş canım sen yinede eski regl tarihini söyle benimde ulan öyle rmalde 24 Temmuz son regl ama usg hesaba göre 29 Temmuz gözüküyor her gittiğimde aynı düşün tam o güne denk geliyor ama doktorum geç döllenme olmuş sen yinede son regl tarihini söyle demişti.

Yenibiranne

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bebeğin döllenmesi geç olmuş canım sen yinede eski regl tarihini söyle benimde ulan öyle rmalde 24 Temmuz son regl ama usg hesaba göre 29 Temmuz gözüküyor her gittiğimde aynı düşün tam o güne denk geliyor ama doktorum geç döllenme olmuş sen yinede son regl tarihini söyle demişti.
İşte merak ettiğim bu döllenme yumurtlama her neyse 22sinden sonra oluşan bi hamilelik mi? Doktorum 22sini söylemem gerektiğini söyledi 1 hafta fark var benim merak ettiğim 22sinden sonra hamile kaldığım için mi böyle olmuş oluyo

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
3. Bebeğimde òyle olmuştum sonradan büyüdükçe haftasıyla uyumlu oluyorlar yani adet tarihinden sonra döllenme olmuş o yüzden bebek haftasına göre küçük şuan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hamileliğin son adet tarihinin ilk günü baz alınarak hesaplanır geç döllenme olması gayet normal son haftalara doğru o haftasını tamamlar yada gelişimi ilerdede gidebilir. Bebeğe bağlı bir durum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İşte merak ettiğim bu döllenme yumurtlama her neyse 22sinden sonra oluşan bi hamilelik mi? Doktorum 22sini söylemem gerektiğini söyledi 1 hafta fark var benim merak ettiğim 22sinden sonra hamile kaldığım için mi böyle olmuş oluyo
Hayır sen aslında normal adetinden sonra gebe kaldın doktorun sadece o gün ile uyumlu gözüktüğü için onu söyle diyor ama zamanla bebeğin gelişimi senin asıl regl tarihinle uyumlu hale gelecek hatta bazen ileri bile olabilir o zaman da doktorun sana der ki senin regl tarihin 22 olamaz . O yüzden baştan sona kadar ileri yada geri olasın her zamma kendi bildiğin rgll tarihini söyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar