Gece kalmak

• Konbuyu başlatan Buse Setenay
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buse Setenay tarafından oluşturulan Gece kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 468 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece kalmak
Konbuyu başlatan Buse Setenay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin2304
B

Buse Setenay

Guest
Merhabalar ben enson 31 Ağustos da adet görmeye başladım ve 4 Eylülde kesildim yine Eylül 29 da olmam gerekirken olmadım kasıklarımda ağrı var karnım şiş gebelik testi yaptım hem idrar hem kan sonuç negatif çıktı kendini gizliyor olabilirmi 28 Eylül'de başlayıp 4 gün de kahverengi leke geldi normalmi böyle olması çocuk çok istiyoruz 4 yıllık evliyim bu arada şimdiden teşekkürler

Selin2304

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben enson 31 Ağustos da adet görmeye başladım ve 4 Eylülde kesildim yine Eylül 29 da olmam gerekirken olmadım kasıklarımda ağrı var karnım şiş gebelik testi yaptım hem idrar hem kan sonuç negatif çıktı kendini gizliyor olabilirmi 28 Eylül'de başlayıp 4 gün de kahverengi leke geldi normalmi böyle olması çocuk çok istiyoruz 4 yıllık evliyim bu arada şimdiden teşekkürler
Merhaba, kan testini ne zaman yaptırdınız egerki hamilelik olsaydı kanda mutlaka çıkardı gereken süre geçmiş ortalama 1 aylık hamilelik olurdu çünkü şuan. Yakın zamanda yaptırdıysaniz testi adet döneminizde ki aksaklik için bir hekime gitmekte fayda var bence çünkü çocukla ilgili beklentinin yüksek olduğu dönem bu tarz yanılmalar vücut ne yazık ki yapıyor.. diliyorum ki bir an evvel güzel haberler alırsınız 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.