Gece kaşıntısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yelda tarafından oluşturulan Gece kaşıntısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gece kaşıntısı
Konbuyu başlatan Yelda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğba123

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
35+5 günlük hamileyim nerdeyse 2 aydır geceleri kasiniyorum nerdeyse aklımı kaciracagim doktorum avil diye bir ilaç verdi ama hiç işe yaramıyor gibi doktorum normal olduğunu söyledi ama bazen dayanamıyorum benim gibi olan ve tavsiye verebilecek olan varmı

Kumsalın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 19 haftalık hamileyim baştan beri var özellikle gece çok yogun oluyor sinek ısırığı gibi yaralar oluyor bacaklarimda kollarimda cildiye krem verdi ama işe yaramadı

Deryaa🌾

Kayıtlı Üye
rank
35+5 günlük hamileyim nerdeyse 2 aydır geceleri kasiniyorum nerdeyse aklımı kaciracagim doktorum avil diye bir ilaç verdi ama hiç işe yaramıyor gibi doktorum normal olduğunu söyledi ama bazen dayanamıyorum benim gibi olan ve tavsiye verebilecek olan varmı
33+2 Benimde göbekte kaşıntı var son iki haftadır niye anlamadım

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
Bende 19 haftalık hamileyim baştan beri var özellikle gece çok yogun oluyor sinek ısırığı gibi yaralar oluyor bacaklarimda kollarimda cildiye krem verdi ama işe yara

33+2 Benimde göbekte kaşıntı var son iki haftadır niye anlamadım
Cildin kuruyor olabilir benim heryerimde oluyor kantron yağıyla sürekli nemlendiriyorum ama fayda etmiyor doktorum yediklerini takip et dedi şekerli baharatlı şeyler hiç gelmiyor vücudum gece direk tepki veriyor yiyince

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3aylıkken 2 ay kaşıntı yaşadım, çok rahatsız edici bi durum sürekli vicudunu nemli tutmaya çalış , benim yazın olduğu için buzla kompress yapıyodum ozaman rahatlayıp uyuyordum aşırı kaşıntım vardi

Tuğba123

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de oluyordu 2 ay sürdü benim artık son haftalardayım kataviğer enzimlerine ve safra asitlerine baktı doktorum onda sorun çıkmayınca cildiye ye gittim bana bir kreme benzer bişey verdi ondan sonra geçti Excilipial lipo ilacını yazdı geçti kaşıntım sizede en son cildiyeye giteyi öneririm

Bende de oluyordu 2 ay sürdü benim artık son haftalardayım karaciğer enzimlerine ve safra asitlerine baktı doktorum onda sorun çıkmayınca cildiye ye gittim bana bir kreme benzer bişey verdi ondan sonra geçti Excilipial lipo ilacını yazdı geçti kaşıntım sizede en son cildiyeye gitmeyi öneririm

Bende de oluyordu 2 ay sürdü benim artık son haftalardayım karaciğer enzimlerine ve safra asitlerine baktı doktorum onda sorun çıkmayınca cildiye ye gittim bana bir kreme benzer bişey verdi ondan sonra geçti Excilipial lipo ilacını yazdı geçti kaşıntım sizede en son cildiyeye gidin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar