Gece kuşları 🍼🍼🍼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Gece kuşları 🍼🍼🍼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,719 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece kuşları 🍼🍼🍼
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kız uyumuyor zombi gibiyim Allahım a yalvarıyorum uyusun diye beşik önündeyim
Hosgeldin cnmm uyuyamayan anneler kulübüne biz 3 bucuk aylik olduk hala uyumuyoruz😴😴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah birşey diyemiyorum yakındır bizede o gunler🙈 9 yıl sonra nasıl alışacağım bakalım uykusuz gecelere
Bn 10 sene sonra saati sifirladim tekrar basladim uykusuz geceler kosusturmalar ilk zamanlar zor oluyor hele lohusayken bunalima giriyordum eski sakin duzenli gunlerimi özlüyordum oturup bir fincan kahve icmeyi özledim valla sonra bünye alisiyor 3 buçuk ayligiz kabulleniyorsun yani
😔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hosgeldin cnmm uyuyamayan anneler kulübüne biz 3 bucuk aylik olduk hala uyumuyoruz😴😴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn 10 sene sonra saati sifirladim tekrar basladim uykusuz geceler kosusturmalar ilk zamanlar zor oluyor hele lohusayken bunalima giriyordum eski sakin duzenli gunlerimi özlüyordum oturup bir fincan kahve icmeyi özledim valla sonra bünye alisiyor 3 buçuk ayligiz kabulleniyorsun yani
😔
Ara vermek bir yandan iyi bir yandan kötü değil mi 😑 5 yıl bekledik bizde ikinci için rahat rahat uyuyup gezmek dinlenmek ne büyük lüks önceden oğlan okula gider rahatça uyurdum şimdi gece boyu kız ayakta kız uyuyor pğlan kalkıyor 😅😅😅

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ara vermek bir yandan iyi bir yandan kötü değil mi 😑 5 yıl bekledik bizde ikinci için rahat rahat uyuyup gezmek dinlenmek ne büyük lüks önceden oğlan okula gider rahatça uyurdum şimdi gece boyu kız ayakta kız uyuyor pğlan kalkıyor 😅😅😅
Cok pismanim valla ara verdigim için eşim ilerleyen zamanlarda birkere daha şansimizi deneyelim bitanede kizimiz olur belki diyor bende sicak bakiyorum ama busefer arayi fazla açmiycam oglum 3 yasindayken yaparim Allah izin verirse hazir vücut bu maratona alişmişken 😁

Tüm sayfalar yüklendi.