gece nefes almada zorluk

• Konbuyu başlatan htczprk
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde htczprk tarafından oluşturulan gece nefes almada zorluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 373 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gece nefes almada zorluk
Konbuyu başlatan htczprk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
H

htczprk

Guest
merhaba kizlar 32 haftayim hamileyim gece uyurken nefes almakta zorluk cekiyorum ve hiriltili bi horlama sesi olustu hamilelikten once de horlama vardi ama azdi simdi baya var bu konuda bilgisi olan varsa yardim edebilir mi gercekten uyumak zorlasıyo benim icin. nefes almak cok onemli cunku. bi de gece aniden uyaniyorum nefesim daraliyor o an cok kotu oluyorum.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
merhaba kizlar 32 haftayim hamileyim gece uyurken nefes almakta zorluk cekiyorum ve hiriltili bi horlama sesi olustu hamilelikten once de horlama vardi ama azdi simdi baya var bu konuda bilgisi olan varsa yardim edebilir mi gercekten uyumak zorlasıyo benim icin. nefes almak cok onemli cunku. bi de gece aniden uyaniyorum nefesim daraliyor o an cok kotu oluyorum.
Bende öyleydim canm uyurken hep sola uyurdum bide başımn altına bi yastık daha koyup yüksek tutardım daha rahat oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar