Gece suyum geldi Bi bakarmısınız lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Gece suyum geldi Bi bakarmısınız lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,333 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece suyum geldi Bi bakarmısınız lütfen
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miraçınannesi
B

Bbb

Guest
Açılmam olduğunu söylediler ama sancım yoktu zaten. Sancım çoğalınca yada acil Bi durum olduğunda hemen gel dediler

Hayırlısı olsun inşallah sağlıklıysa çok şükür rabbim e. Aynı haftalardayız herhangi bir durumda beni de bilgilendirir misiniz? Yarın ben de bi sağlık ocağına gideceğim bakalım gitmemi isterlerse bende gideceğim hastaneye.

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun inşallah sağlıklıysa çok şükür rabbim e. Aynı haftalardayız herhangi bir durumda beni de bilgilendirir misiniz? Yarın ben de bi sağlık ocağına gideceğim bakalım gitmemi isterlerse bende gideceğim hastaneye.
Tabiki canım ☺️bebeğin hareketlerini De kontrol etmemi söylediler ne olur ne olmaz diye sende kontrol et. İnşallah hayırla sağlıklıca Bi avazda alırız kucağımıza bebişlerimizi 🥰

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar akşam 12 ye doğru işte mutfak toplarken Bi anda iç çamaşırımın ıslandığını hissettiğim sonra wc gittim baktım akıntı değil zaten idrarımda değil kokusundan belli oluyor değişik Bi kokusu vardı daha sonra azar azar gelmeye devam etti hep. Sonra tuvaletim var gibi his vardı lavaboya gittim yoktu ama sonra beyaz su gibi aktı biraz. Sancım yoktu o yüzden hastaneye falan gitmedim ve o kadar aşırı su gelmediği için. Sonra gece yarısı yattım uyudum şimdi herhangi Bi sıkıntım yok böyle bişe yaşayan var mı. Acile gidip Bi kontrol olsam mı
Aaaa aynisi aksm banada oldu neden oldu bilmiyorum ama gitmedim bende doktora

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Aaaa aynisi aksm banada oldu neden oldu bilmiyorum ama gitmedim bende doktora
Eğer fazla gelmediyse suyun. Fazla sancım yoksa bebeğin e hareket varsa gitme canım daha. Kendini kontrol et sürekli dediklerim gibi şeyler olursa o zaman git. Bende 2 gündür de kanlı akıntı oluyor nişan sanırım en çok geceleri iğne batar gibi acıyor. Açılma oluyormuş ama henüz fazla değil 1-2 cm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar