Gece uyuyamıyorum, gündüz uyanamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Gece uyuyamıyorum, gündüz uyanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,429 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gece uyuyamıyorum, gündüz uyanamıyorum
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gece 2-3 te anca uyuyabiliyorum haliyle sabah 12 den aşağı uyanamıyorum, kalktıktan sonra bir saat sersem gibiyim ayılamıyorum hep yorgun, bitkin. Yarasa gibi oldum iyice... Veeee tabi mide bulantısı bitti diye sevinirken bu sefer karin agrisi basladi ozellikle sabahlari karnimin icine balon ufluyolarmis gibi hissediyorum sanki ucsuz bucaksiz genisliyor halbuki daha 10. Haftadayim.

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Canım bnde21 haftadayım uyuyamiyorum heleki sol tarafa uzanınca karnim çok agriyor
Sol tarafa yatmak bebek ve senin için iyi bir pozisyon aslında. Uyuyamaman normal o haftalarda ah bide son zamanlarımızı düşünemiyorum ben artık simdiden zorluyor ikinci gebeliğim🤦🏻‍♀️

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gece 2-3 te anca uyuyabiliyorum haliyle sabah 12 den aşağı uyanamıyorum, kalktıktan sonra bir saat sersem gibiyim ayılamıyorum hep yorgun, bitkin. Yarasa gibi oldum iyice... Veeee tabi mide bulantısı bitti diye sevinirken bu sefer karin agrisi basladi ozellikle sabahlari karnimin icine balon ufluyolarmis gibi hissediyorum sanki ucsuz bucaksiz genisliyor halbuki daha 10. Haftadayim.
Allahım kolaylık versin daha 10 haftalık böyle

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
34 haftadayım 30 dan sonra herşey zehir oldu ama bunada şükür bebek iyi olsunda katlanacağız mecbur 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.