Geçmeyen ishal

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde yvz sd tarafından oluşturulan Geçmeyen ishal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 384 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geçmeyen ishal
Konbuyu başlatan yvz sd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

yvz sd

Kayıtlı Üye
rank
5 aylık bebeğim 1 haftadır ishal bronşit olmuştu doktor şurup vermişti ondan dolayı sanıyordum şuan ilaç kullanmıyoruz üşüttü desem ağrı huzursuzluk vs yok rahatı yerinde ama geçmeyen ishal kafama takıldı sizce neden olabilir

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Usutmus olabilir canım bide salgın var benim.de oğlum Bir yaşında bi haftadır ishal canım gecmiyo bide ya 🙄 kusması geçti şimdide ishal olmuş Allah şifa versin inşallah bebisine 🤲❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
5 aylık bebeğim 1 haftadır ishal bronşit olmuştu doktor şurup vermişti ondan dolayı sanıyordum şuan ilaç kullanmıyoruz üşüttü desem ağrı huzursuzluk vs yok rahatı yerinde ama geçmeyen ishal kafama takıldı sizce neden olabilir
Diş çıkarıyor olabilirmi benim kızımda 1 haftadır ishal arka dişinden dolayı ishal olmuş bir bak istersen damağında kızaran şişen bir durum varmı

yvz sd

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkarıyor olabilirmi benim kızımda 1 haftadır ishal arka dişinden dolayı ishal olmuş bir bak istersen damağında kızaran şişen bir durum varmı
Diş yerinde değil de dişin üst tarafında bi beyazlık var sert bişey doktor diş olmadığını söyledi hatta onunla ilgili post açmıştım dişe benziyor sanki şişlik kızarıklık yok ama herkes diş yerine kayar diyolar bklm ne olck

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Diş yerinde değil de dişin üst tarafında bi beyazlık var sert bişey doktor diş olmadığını söyledi hatta onunla ilgili post açmıştım dişe benziyor sanki şişlik kızarıklık yok ama herkes diş yerine kayar diyolar bklm ne olck
Hmm o dediğin şey benim kızımdada var diş çıktıktan sonra kayboluyor geçmezse ishali doktora gòtür canm

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı benimkinde de var. Probioksin veriyorum geçiyor yavaş yavaş

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok Geçmiş Olsun

Tüm sayfalar yüklendi.