Gelin TANIŞALIM 😍🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Gelin TANIŞALIM 😍🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,452 kez görüntülenmiş, 160 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Gelin TANIŞALIM 😍🥰
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
VAlla anladim Allah yardımcın olsun canım eşimin kuzeni de oğlu yeni bir yaşına geldi Haziran da tekrar doğum yapacak ne yapacağım diye kara kara düşünüyor ya
Sağol canım benim Allah razı olsun
Allah yardımcısı olsun onunda zor valla

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕
Selam. Ben Nazime 35 yasdeyim Uzbekistanliyim orda yasiyorum 2 erkek 1 kizim var Dunya guzelim 38 gunluk yeniyiz🥰💝

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
🥲Merhaba anneler bende Gül.🥳 Ankarada yaşıyorum. 1 tane dogo argentino (ismi Ice) 1 tane golden retriever (İsmi Daisy)bir de 5 yaşında bir oğlum (Doruk Mert)var hepsi benim çocuum🤩 şimdide kızımızı (Adel) bekliyoruz. Evlendikten sonra iş hayatına veda ettim son 5 aydır home office içerik yazarlığı yapıyorum😶‍🌫️ benden bu kadar şimdilik😬

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam. Ben Nazime 35 yasdeyim Uzbekistanliyim orda yasiyorum 2 erkek 1 kizim var Dunya guzelim 38 gunluk yeniyiz🥰💝
Memnun oldum canım benim 🥰 Allah yavrularını bağışlasın kardeşim 🙏❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥲Merhaba anneler bende Gül.🥳 Ankarada yaşıyorum. 1 tane dogo argentino (ismi Ice) 1 tane golden retriever (İsmi Daisy)bir de 5 yaşında bir oğlum (Doruk Mert)var hepsi benim çocuum🤩 şimdide kızımızı (Adel) bekliyoruz. Evlendikten sonra iş hayatına veda ettim son 5 aydır home office içerik yazarlığı yapıyorum😶‍🌫️ benden bu kadar şimdilik😬
Memnun oldum canım 🥰 golden retriever bebekleri çok severim 😍 dogo ürkütücü geliyor 🤭 Asel hanıma sağlıkla kavuşun inşallah 🙏❤️

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕
Merhaba canım ben Berfin20 yaşındayım 8 aylık bir kızım var elinizden öpsün fazla aktif olamıyorum çocuktan dolayı ama hepiniz benim ailemsiniz♥️

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben Kübra 25 yaşındayım muşluyum muşta yaşıyorum 6 bucuk yılında evliyim iki oglum bı kızım var bir 5 buçuk digeri 3yas 2 aylık kızım da 1bucuk yasında 20+1 hamileyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar