Gelişim durması yorum yapın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melekpoyraz tarafından oluşturulan Gelişim durması yorum yapın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,565 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelişim durması yorum yapın lütfen
Konbuyu başlatan Melekpoyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mələk

Melekpoyraz

Kayıtlı Üye
rank
8 haftaliktim normalde bugün doktora gittim bebek 5 haftalık da kalmış gelişmemiş artık düşer bu dedi kahve hafif lekenmelerim oldu 2 gün sadece sizce ne yapmalıyım aldırmayı düşünmüyorum düşerse kendi düşsün başına gelen varmı ilk gebeliğim di

Benimde ilk gebeliğimde 6 7 haftalıkken karnım da ölmüştü 2 3 hafta vermedim kanamalarım agrılarım çok olunca olan oldu zaten benimde bi hafta geriden geliyordu ama seninkini bilmiyorum dua et bi bakmışsın gelişmiş insallah gelişir kardeşim kucağın boş kalmasın insallah bende suan çok istiyorum bakalım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baby

Kayıtlı Üye
rank
8 haftaliktim normalde bugün doktora gittim bebek 5 haftalık da kalmış gelişmemiş artık düşer bu dedi kahve hafif lekenmelerim oldu 2 gün sadece sizce ne yapmalıyım aldırmayı düşünmüyorum düşerse kendi düşsün başına gelen varmı ilk gebeliğim di
Benimde aynı şekildeydi ilk gebeliğim Eğer yasamiyorsa düşer canim henüz haftası çok küçük aldırmana gerek yok.

Salihaa

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 2. hamileliğim öyle olmuştu 9 haftalık hamileyken bebek 7. haftada kalmış kahverengi damla damla lekelenmem olmuştu meğerse kalbi durmuş kürtaj oldum hemen

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Benım 3 gebelıgım ole olmustu 3 haftalıkda gelısımı durmus 8 haftaya kadar karnımda tasıdım bılımde kasıgımda agırlarım olyordu hıc kanamam yoktu ıkı kere motora bındım heman kanamam baslady yanı ıcımde olmus sımsıyah olmus kurtas oldum sonra

Yeter

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk hamileliğim de aynı şey oldu 11. haftalık da gittim 7. Haftada kalmıştı hafif lekem gelmişti 2 ayrı doktora göründüm aldırmak istemedim ama kalbi durmuştu düşmezse zehirleme yapıyormuş kürtaj ile aldırdım. İnşallah senin ki öyle olmaz kalbi atıyorsa bekle ama kalbi durmuşsa beklemenin anlamı kalmıyor Allah şifa versin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 üzlerimden bir tanesi 8 haftalıkken kalbi durmuşdu ama Dr aldırmak olmaz iki tane daha bebek var içerde o yüzden kendi emilerek kaybolacak demişdi.. Benim kahfe rengi lekenmelerim oldu sonra kalbi duran bebek bir hafta sonra kontrola gitdiğimde yok olmuşdu rahim tarafından emilmişti tamamen.

Benim 3 üzlerimden bir tanesi 8 haftalıkken kalbi durmuşdu ama Dr aldırmak olmaz iki tane daha bebek var içerde o yüzden kendi emilerek kaybolacak demişdi.. Benim kahfe rengi lekenmelerim oldu sonra kalbi duran bebek bir hafta sonra kontrola gitdiğimde yok olmuşdu rahim tarafından emilmişti tamamen.
Allah bagışlasın 3üzün normal yolla hamilə qalmışdın ya süni?

Tüm sayfalar yüklendi.