Gelisme geriligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Gelisme geriligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelisme geriligi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Doktordan geldim kafama takıldı bu zamana kadar hiç sorun yokken 34+6günlük hamileyim ama 33+6 günlük olarak gözüküyor ultrasyonda dr da bi hafta geriden geliyor ama 34+6haftasiyla da uyumlu dedi sorun yok dedi ama kafama takıldı uyuyamiyorum bide 38 +3günlük olunca sezaryan yapalım dedi bana erken gibi geldi bu arada 2. Sezaryan olacak normal mi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Doktordan geldim kafama takıldı bu zamana kadar hiç sorun yokken 34+6günlük hamileyim ama 33+6 günlük olarak gözüküyor ultrasyonda dr da bi hafta geriden geliyor ama 34+6haftasiyla da uyumlu dedi sorun yok dedi ama kafama takıldı uyuyamiyorum bide 38 +3günlük olunca sezaryan yapalım dedi bana erken gibi geldi bu arada 2. Sezaryan olacak normal mi
Gerilik için herhangi Bi bilgim yok canım ama sezeryan için 38den itibaren veriyorlar zaten günü bende 38 3te doğum yapmıştım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
38 hafta erken değil canım şuan bebeğin kilosu kaç haftası ile uyumlu olarak gördüyse kafana takma

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
2900 doğdu canım şişliği gidince eve gelirken tekrar tartıldı 2600 çıktı kgsu sağlığı yerindeyse çok takılma kgsuna doğduktan sonra çabuk toparlıyorlar Allahın izniyle
Inş Canım beni aydinlattyigin için tsk ederim maşallah benim ki 2.333gr doğuma kadar ne kadar alır bilemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38 hafta erken değil canım şuan bebeğin kilosu kaç haftası ile uyumlu olarak gördüyse kafana takma
Canım ya dr sorun yok dedi herşey uyumlu ama bi hafta geriden geliyor dedi işte moralim bozuldu şuan kilosu 2.333 grm herşey normal dedi gonderdi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Inş Canım beni aydinlattyigin için tsk ederim maşallah benim ki 2.333gr doğuma kadar ne kadar alır bilemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ya dr sorun yok dedi herşey uyumlu ama bi hafta geriden geliyor dedi işte moralim bozuldu şuan kilosu 2.333 grm herşey normal dedi gonderdi
Rica ederim canım Yaklaşık bir ayın falan var daha doğuma son haftalarda daha hızlı alıyorlar çok kafana takma bebeğe kilo aldıracak besinler tüket gelişimini destekle hiçbirşey olmaz Allahın izniyle

...

Moderator
Mod
rank
Kafana takma canım bir hafta ilerden veya geriden gelebilir.Önemli olan sağlıklı olması.Birde ben pek ultrasona güvenmiyorum.Yanılma payı var. enson oğlumda doktor 3700 demişti.Ogün doğdu 4150 .Onun için sende takılma canım.Birde benim doktorum 38 haftaya gün verdi.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canm benmde öyle demişti iki hafta geriden geliyor demişti ama meraketme son haftalarda yakalar dedi şimdi yakaladı kilosu iyi diyor bana gorede az ama doktorum iyi dedi bu hafta konusunda bende takıntılı oldum 36+1 Ken 35 görünüyor dedi bugün saglikocagi ve 17 sinde sezeryan bnm de kafam karışıyor

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadan birsey olmaz takma kafana stres yapma Allah’ın izniyle sağsalim alırsın kucagına kötü düşünme yengem kuzenim 1 hafta erken dogurdular hiç bişey olmadı çok şükür Allah dermansız dert vermesin iyi düşün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar