Gelmeye niyeti olmayan kizçem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MinnosununAnnesi tarafından oluşturulan Gelmeye niyeti olmayan kizçem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelmeye niyeti olmayan kizçem
Konbuyu başlatan MinnosununAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MinnosununAnnesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Özlem_

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalik olduk. Bebisimin hala gelmeye niyeti yok . Fazla hareketli bı bebek ve artık zorlanıyorum😭 oglum 2 yaşayacak 2ay sonra. Oda küçük olunca dahada zor geçiyor şu günler. Dua edin hayırlısıyla dogurayim bıan önce.
İnşallah cnm . Bende 39 haftalik oldum oğluşumun gelmeye niyeti yok cok zorlaniyorum bende ama yapacak bisey yok kizlar dualariniz bekliyoruz😑🥰

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalik olduk. Bebisimin hala gelmeye niyeti yok . Fazla hareketli bı bebek ve artık zorlanıyorum😭 oglum 2 yaşayacak 2ay sonra. Oda küçük olunca dahada zor geçiyor şu günler. Dua edin hayırlısıyla dogurayim bıan önce.
Inşallah bugün yarın dogurursun canım 🙏 çok zor sana hak veriyorum benim ki 33+1 gece 3:30 bı oraya dön bı buraya dön yatamıyorum

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah bugün yarın dogurursun canım 🙏 çok zor sana hak veriyorum benim ki 33+1 gece 3:30 bı oraya dön bı buraya dön yatamıyorum
Aynen öyle yatsan yatamiyosun otursan oturamiyosun. Döne döne tam uyuyacakken oglum uyaniyo🤦🏻‍♀️şuan olduğu gibi.kendime hayrim yok bu halde bide onu sallıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meleğinize isim ne düşündünüz canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kuzenimde tam 42. Haftada doğdu sanırım kız çocukları biraz nazlı doğmuyorlar hemen 😂😂 artık onu beklemekten sıkılmıştık
Valla bilmiyorumki hep dediler kız çocuğu erken olur erkeğe göre diye.. Bizimkide nazlı olacak heralde..

Son düzenleme:

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlanında 39 da gelmeye niyeti yok diyodum ama 39+4 te 4 Saat içinde sancılarım başladı ve doğumum oldu geliceği zaman ona kalmış Canı nezaman isterse

Tüm sayfalar yüklendi.