Genelmi spinalmi doğum yapanlar bilgi verebilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Meltem24 tarafından oluşturulan Genelmi spinalmi doğum yapanlar bilgi verebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,231 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Genelmi spinalmi doğum yapanlar bilgi verebilir mi
Konbuyu başlatan Meltem24
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Meltem24

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kafam cok karişik ocak 14 gün verdi doktor ama genel mi spinal mi rahat olur bilemedim kafam allak bullak oldu daha once genel oldum kizimda da ağriliydi ama spinali deneyimlemediğim için fikrim yok yapanlar bilgi verebilirmi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kafam cok karişik ocak 14 gün verdi doktor ama genel mi spinal mi rahat olur bilemedim kafam allak bullak oldu daha once genel oldum kizimda da ağriliydi ama spinali deneyimlemediğim için fikrim yok yapanlar bilgi verebilirmi
Canım ben spinal iyi bir sey bebeğini ilk sen görüyorsun sesini ilk sen duyuyorsun tavsiye ederim yani

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İki anestezi şeklinde de ağrı olacak illaki spinal oldum bebeğime ilk dokunmak paha biçilmez bı duyguydu tavsiye ederim. Genel de uyanma aşaması bazen sıkıntılı olduğu için tercih etmedim

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende 7 ocak sabah 9da olacam genel anesteziyle görüştüm ilk oglum Geneldi dedim komple bayılma yok artık spinal dedi genel anestezi ilaçları agır dedi yazık sana ve çocuga bende spinal olacam

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Spinal kesinlikle genel olunca uyandığın gibi ağrı bir anda vuruyor ama spinal da anestezinin etkisi yavaş yavaş geçiyor ağrın başlayınca ağrı kesici istedim iğne yaptılar hastaneden çıkmadan bir kez daha rica ettim öyle yapabilirsin daha iyi

Zümrüttt

Kayıtlı Üye
rank
Bence spinal denemelisin çok güzel bı duygu bebeğini görmek sesini duymak çok güzel bı duygu sadece küçük bir iğneyle uyusturuluyorsun

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Spinal kesinlikle genel olunca uyandığın gibi ağrı bir anda vuruyor ama spinal da anestezinin etkisi yavaş yavaş geçiyor ağrın başlayınca ağrı kesici istedim iğne yaptılar hastaneden çıkmadan bir kez daha rica ettim öyle yapabilirsin daha iyi

Bence spinal denemelisin çok güzel bı duygu bebeğini görmek sesini duymak çok güzel bı duygu sadece küçük bir iğneyle uyusturuluyorsun
Ben bile çok korkarken spinal karar verdim 100 kere sordum arkadaşlarıma burda onlardan Allah razı olsun beni cesaretlendirdiler

Tüm sayfalar yüklendi.