Sorum var Genital siğil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç cocuk annesi tarafından oluşturulan Genital siğil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 639 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital siğil
Konbuyu başlatan Üç cocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Nuran can

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iyi aksamlar genital bolgemde sigil olusmus et pqrcasi gibi ama bi on tane de sivilce gibi olmus et parcasi gibi olan canimi cok yakiyor sizce neyden kaynaklaniyor biraz arastirma yaptim ama herseye cok dikkat ettigimi bioiyirum iyi biliyorum acaba ne yapsam iyi gelir. Yada nasil gecer
Doktora gittin mi canım ilk tıbbı olarak çözüm arayın sonra doğal yollara bak cnm geçmiş olsun 💐

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gittin mi canım ilk tıbbı olarak çözüm arayın sonra doğal yollara bak cnm geçmiş olsun 💐
Cok teşekkürler cnm evet cnm aslinda ben 34 haftalik.hamileyim gecen sancim var diye gittim hemsire bakti alttan muayene etti o.soyledi uzman bi doktora basvurman lazim dedi anca bayramdan sonra gidebilirim insalllah suan gidemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belki aranızda basiina gelen arkadaslar vardir diye soylemek.istedim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar iyi aksamlar genital bolgemde sigil olusmus et pqrcasi gibi ama bi on tane de sivilce gibi olmus et parcasi gibi olan canimi cok yakiyor sizce neyden kaynaklaniyor biraz arastirma yaptim ama herseye cok dikkat ettigimi bioiyirum iyi biliyorum acaba ne yapsam iyi gelir. Yada nasil gecer
Canim hamileymissin bir uzmanin görmesi ve ilac gerekiyorsa vermesi daha iyi olucaktir hamile olduğun icin dogal yöntemler ters tepki yapabilir bebek icin

Nuran can

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekkürler cnm evet cnm aslinda ben 34 haftalik.hamileyim gecen sancim var diye gittim hemsire bakti alttan muayene etti o.soyledi uzman bi doktora basvurman lazim dedi anca bayramdan sonra gidebilirim insalllah suan gidemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belki aranızda basiina gelen arkadaslar vardir diye soylemek.istedim
Anladım canım acil de bir doktor baksa bile krem yasa ilacını verir size bence daha fazla bekleme başka bir şeye sebep olur bu sefer Allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.