Genitalde mikrop bulasmissa yinede bebek olur mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde berra tarafından oluşturulan Genitalde mikrop bulasmissa yinede bebek olur mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 577 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Genitalde mikrop bulasmissa yinede bebek olur mu?
Konbuyu başlatan berra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan berra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım belki oturduğun binanın su borularında bir sıkıntı vardır benim eski evimdede asla temiz su akmazdı borular paslı ve kireçliymiş yeni evde çay demlesem bile demlikte çok nadir kireç oluyor. Çevre edinirsen arkadaşlarına sorabilirsin bu konuyu. Ev değişme imkanın yoksa damacanayla veya musluklu bidon alarak her seferinde kaynamış soğumuş su yenileyip kullanabilirsin

berra

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim. Bulunduğum bina yeni ve Mardin genelinde zaten sular temiz değil. İçinde yosunumsu bulanık şeyler var her zaman. Ama temiz su ile yapmaya başlayacağım artık inşallah etkisini görürüm 🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim. Bulunduğum bina yeni ve Mardin genelinde zaten sular temiz değil. İçinde yosunumsu bulanık şeyler var her zaman. Ama temiz su ile yapmaya başlayacağım artık inşallah etkisini görürüm 🙏
O halde en kolay yolu musluklu bidonlar tuvalete tabureye koy suyu bittikçe kaynamış soğumuş su eklersin. İnşallah faydası olur bidonun içine de birkaç damla sirke damlat

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank
Bulunduğum yerde su çok kirli ve taharet suyundan sürekli mikrop kapıyorum fitil vs kullanıyorum. Sizce bunlara rağmen hamile kalabilir miyim?
17 haftalık hamileyim ve sürekli idrar yolları enfeksiyonu yaşayan birisiyim gebeligimin 7.haftasi tekrarladı ve uygun bi antibiyotik tedavisi ile bi sorun yaşamadan atlattık çok şükür. Ama yinede dikkat etmekte fayda var tabi çok geçmiş olsun

berra

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık hamileyim ve sürekli idrar yolları enfeksiyonu yaşayan birisiyim gebeligimin 7.haftasi tekrarladı ve uygun bi antibiyotik tedavisi ile bi sorun yaşamadan atlattık çok şükür. Ama yinede dikkat etmekte fayda var tabi çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim 🙏 bende antibiyotik kullanıyorum ama hiç bitmiyor hafifliyor. O yüzden suyu değiştirip deneyeceğim inşallah faydası olur onun🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım iç çamaşırlarını doksan derecede yıka ütüleyip giy hijyen için günlük pedler kullanabilirsin bide enfeksiyonun gitmesi için bol su iç sık sık tuvalete git
Bunuda yapacağım artık 🙏
Herkese teşekkür ederim ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar