Gergin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Gergin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,339 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gergin
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar anne sinirli stresli bir gebelik gecırınce dogan bebek de öle oluyor mu yanı şahit oldunuz mu hiç kendınızde ya da cevrenızde

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar anne sinirli stresli bir gebelik gecırınce dogan bebek de öle oluyor mu yanı şahit oldunuz mu hiç kendınızde ya da cevrenızde
[/QUOTEalakası yok galiba ben aşırı sinirli bi insanım oğlumda aksine okadar sakin ve usluki maşallah 6 buçuk yaşında inşallah buda öyle olur🤲

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
Eğer öyleyse benim bu çocuk sinir küpü olur çünkü herşeye bahane bulup sinirlenmeye başladım ilk 2 gebeliğimde gayet sakindim çocuklarımda sakindi ve rahattım bunun benle alakası varmı bilmiyorum 🙃 umarım yoktur 😂

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
MaşAllah hep böle olsun inşAllah darısı bize
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer öyleyse benim bu çocuk sinir küpü olur çünkü herşeye bahane bulup sinirlenmeye başladım ilk 2 gebeliğimde gayet sakindim çocuklarımda sakindi ve rahattım bunun benle alakası varmı bilmiyorum 🙃 umarım yoktur 😂
Eger dediğin gibiyse yandık 😢

Evet benim eltim hep asik süratli stresliydi kızı da aynı öyle oldu bir çocuğu sustumaya 6 kişi yetmiyoduk
Ya ne çekmiştir yazık 😢

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank

MaşAllah hep böle olsun inşAllah darısı bize

Ya ne çekmiştir yazık 😢
Psikolojisi darma dağındi neler çekti o bebekte valla elinizden geldikçe sakin olun bn ilk çocuğum da pamuk gibiydim çocuğum da öyleydi sürekli uyurdu kalktığında bile aglamazdi gören bu çocukta bir sorun var derdi 😅 hiç zorluk çekmedim tvnin karşına koyardım işimi yaprdim 1 aylık falan öylede devam etti çok şükür

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojisi darma dağındi neler çekti o bebekte valla elinizden geldikçe sakin olun bn ilk çocuğum da pamuk gibiydim çocuğum da öyleydi sürekli uyurdu kalktığında bile aglamazdi gören bu çocukta bir sorun var derdi 😅 hiç zorluk çekmedim tvnin karşına koyardım işimi yaprdim 1 aylık falan öylede devam etti çok şükür
Benım kızımda cok zor uyur krizlere sokuyor bizi. Lutfen dua et doğacak bebişin senınkı gibi olsun 😑

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Benım kızımda cok zor uyur krizlere sokuyor bizi. Lutfen dua et doğacak bebişin senınkı gibi olsun 😑
İnşallah benim kızım gibi uslu bir bebiş olur 🤲canm bide bn kizimi hiç sallamadim beşikte hastaneden gtrdigim gibi yatağa uzattım emzirmek için aldım kucağa da sallamaya da alştrmadim en küçük seste kalmasin diye sürekli ses yapardım tvinin sesini açardım öyle uyurdu ne kadar ses gelirse gelsin hiç kalkmazdi ☺️

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah benim kızım gibi uslu bir bebiş olur 🤲canm bide bn kizimi hiç sallamadim beşikte hastaneden gtrdigim gibi yatağa uzattım emzirmek için aldım kucağa da sallamaya da alştrmadim en küçük seste kalmasin diye sürekli ses yapardım tvinin sesini açardım öyle uyurdu ne kadar ses gelirse gelsin hiç kalkmazdi ☺️
Bızde sese alıştırdık ama büyüdükçe algıları değişti dediğin her seyi yaptık ama olmadı Bızde maalesef inşallah bunda tutar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar