Göbegin aşağı inmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Göbegin aşağı inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,116 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Göbegin aşağı inmesi
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ne yapıyorsunuz nasılsınız durumunuz nasıl bebisleriniz le aranız nasıl
Benim göbeğim bikacgundur aşağı inmiş kızlar sizin doğuma kaç gün kala göbeğiniz aşağı inmişti
Buna şükür canım sen nasılsın göbeğin aşağıya indiğini nasıl anlıyorsun canım benim hiç aklıma gelmiyor nasıl oldu çocuklarımda

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ne yapıyorsunuz nasılsınız durumunuz nasıl bebisleriniz le aranız nasıl
Benim göbeğim bikacgundur aşağı inmiş kızlar sizin doğuma kaç gün kala göbeğiniz aşağı inmişti
İyz canim sen nasılsın nasil gidiyor bende şuan 36 haftaligim çogu diyor inmiş doktorun dogum tarih verdimi?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Buna şükür canım sen nasılsın göbeğin aşağıya indiğini nasıl anlıyorsun canım benim hiç aklıma gelmiyor nasıl oldu çocuklarımda
Görünüşden belli oluyor kuzum bide midemdeki baskı geçti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyz canim sen nasılsın nasil gidiyor bende şuan 36 haftaligim çogu diyor inmiş doktorun dogum tarih verdimi?
Bende iyiyim şükür kuzum bende 37+ 2 yim kuzum doktor henüz bişey demiyor herşey yolunda çok şükür bekliyoruz bakalım

Canım paşa geliyor mu yoksaaa❤️
Ay inşallah kuzum ya gelsin artık yoruldum valla hem sıcak hem nefes darligi çekinmiyor ya🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Görünüşden belli oluyor kuzum bide midemdeki baskı geçti

Bende iyiyim şükür kuzum bende 37+ 2 yim kuzum doktor henüz bişey demiyor herşey yolunda çok şükür bekliyoruz bakalım

Ay inşallah kuzum ya gelsin artık yoruldum valla hem sıcak hem nefes darligi çekinmiyor ya🥰
Anladım canım benim midem halen yanıyor ölüyorum kaburgama batıyor resmen bebek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar