Göbek bağı ne yaptınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Göbek bağı ne yaptınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,515 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Göbek bağı ne yaptınız
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeqinizin qöbek baqı düştükten sonra ne yaptınız merak ettim😊.. nerelere qömüldü
Oğlumun 5 yıl oldu hala saklıyorum gerçekten gommelimiyim 🤷 ani kutusu yaptım oğluma buyudugunde vermek icin ilk kyafet ilk gebelik testi ultrason fotolari hamile günlüğü ilk saçı göbek bagi vs şimdi kizimada yapıyorum ani kutusu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğlumun 5 yıl oldu hala saklıyorum gerçekten gommelimiyim 🤷 ani kutusu yaptım oğluma buyudugunde vermek icin ilk kyafet ilk gebelik testi ultrason fotolari hamile günlüğü ilk saçı göbek bagi vs şimdi kizimada yapıyorum ani kutusu
Ayy bende oğluşuma öyle yapıyorum gebelik testinden tut şuan elimde 3 boyutlu yüzünün fotosunu kadar doğsun göbek bağını da saklicam ileri bakıp bakıp durur😍😍

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeqinizin qöbek baqı düştükten sonra ne yaptınız merak ettim😊.. nerelere qömüldü
Evde hiç biryere gömmedim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy bende oğluşuma öyle yapıyorum gebelik testinden tut şuan elimde 3 boyutlu yüzünün fotosunu kadar doğsun göbek bağını da saklicam ileri bakıp bakıp durur😍😍
Ben ilk tırnaklarını, saçlarını hepsini dosyaladım, ultrasonlarla birlikte duruyor 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar