Göbek bağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Göbek bağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,737 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek bağı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar doğumdan sonra eve geldiğimizde hemen banyosunu yaptırabilir miyim göbek bagı olayını nasıl yapmam lazım
Göbek bağı düşene kadar normal yumuşak bir sünger ile vücudunu sil kuzum. Düşünce banyo yaptırabilirsin. Benim doktorum Kayra'nın düştükten sonra yaptır dedi düştü 2 gün sonra kanadı götürdük bir daha kanarsa geri getir yakalım demişti banyoyu sorunca 2 gün boyunca kanamazsa yaptır demişti

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan sonra eve geldiğimizde hemen banyosunu yaptırabilir miyim göbek bagı olayını nasıl yapmam lazım
Bana kalırsa yaptırma canım yine de doktoruna sor ama benim oğlumun göbek bağı ıslandı falan çok uğraştık, göbek bağı direk kana karıştığı için bi dünya kan aldılar tahlil yaptılar ıslak bezle güzelce silmen daha iyi olabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızım yazın doğmasına rağmen hemen banyo yaptırmadım karnımdayken kendisini koruyan verniks tabakasını cildinin emmesini istedim göbek bağı düşünce yıkadım

Evet zaten hastanede banyo yaptırmıyorlar. Göbek bağınıda bebeği ya iki günde bir ya da her gün yıkayarak düşmesini beklemek gerekir. Zaten o göbek bağı 7 ila 8 günde kendiliğinden yumuşayıncaya düşüyor.
Sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben düşmesini bekledim ki ebelerde düşsün dedi beş gün sonra düştü daha rahat banyo yaptirdik
Sağol canım

Ben düşmesini bekledim ki ebelerde düşsün dedi beş gün sonra düştü daha rahat banyo yaptirdik
Sağol canım
Bence duşdukden sonra banyo yapdir
Sağol canısı

Sağol canım
Bence duşdukden sonra banyo yapdir
Sağol canısı
Göbek bağı düşene kadar normal yumuşak bir sünger ile vücudunu sil kuzum. Düşünce banyo yaptırabilirsin. Benim doktorum Kayra'nın düştükten sonra yaptır dedi düştü 2 gün sonra kanadı götürdük bir daha kanarsa geri getir yakalım demişti banyoyu sorunca 2 gün boyunca kanamazsa yaptır demişti
Sağol kuzum kaç günde düşüyor peki doğduktan sonra

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar