Göbek fıtığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Göbek fıtığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 405 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Göbek fıtığı
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimin göbeğinde fıtık var doktor ilerleyen zamanda geçer dedi geçmezse küçük operasyonla düzelir dedi benim kafama takılan kızım ağladığı zaman göbeğindeki şişlik dışa çıkıp şişiyor korkuyorum başına böyle birsey gelen oldumu acaba 😔😔😔

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimin göbeğinde fıtık var doktor ilerleyen zamanda geçer dedi geçmezse küçük operasyonla düzelir dedi benim kafama takılan kızım ağladığı zaman göbeğindeki şişlik dışa çıkıp şişiyor korkuyorum başına böyle birsey gelen oldumu acaba 😔😔😔
Çok geçmiş olsun canimm

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunun dedigi dogru canim gecici bir durum 1-1'5 yasina kadar bekleniyor gecmesi icin gecmedigi zaman kucuk bir operasyonla duzeltiyolar. Doktorun sana soylemis olmasi gerekir canim bebegini elinden geldigince aglatmaman lazim . Agladiginda disa cikar siser sonra duzelir . Bir agri cs yapmaz korkma . Dua et canim rabbim sifasini ver de elini yada parmak ucunu gezdir etrafinda venim degil fatma anamizin eli sen aifa ver rabbim de .. benim.oglumun da yumurtaliklarinda hidrosel vardi hep dua ettim gecti . Gecmeseydi 1 yasindan sonra sunnet ile birlikte ekstra bir operasyon olacakti . Cok sukur ki gecti 🤲 insallah sizin de gecer

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda vardı canım banada aynısını söylediler oğlum 5 aylıkken geçmişti

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızımda da vardı şimdi 5 aylık onkadar kötü oluyor dumki onu görünce sanki o bir anda patlayacak gibi hissediyordum ama bir sabah kalktım geçmiş şimdi normal hiç korkma o korkuyu çok kötü yasadim ama geçiyor dört aylıkti kayboldu hemen

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızımda da vardı şimdi 5 aylık onkadar kötü oluyor dumki onu görünce sanki o bir anda patlayacak gibi hissediyordum ama bir sabah kalktım geçmiş şimdi normal hiç korkma o korkuyu çok kötü yasadim ama geçiyor dört aylıkti kayboldu hemen
Hadı inşallah canım gerçekten çok üzülüyorum ağladıkça daha da şişiyor rahatladım valla teşekkür ederim canım benim ❣🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlumda vardı canım banada aynısını söylediler oğlum 5 aylıkken geçmişti
İnşallah canım inşallah teşekkür ederim 🥰

Nasıl anladınız cnm fıtık olduğunu
Doktora gittim canım sordum

Doktorunun dedigi dogru canim gecici bir durum 1-1'5 yasina kadar bekleniyor gecmesi icin gecmedigi zaman kucuk bir operasyonla duzeltiyolar. Doktorun sana soylemis olmasi gerekir canim bebegini elinden geldigince aglatmaman lazim . Agladiginda disa cikar siser sonra duzelir . Bir agri cs yapmaz korkma . Dua et canim rabbim sifasini ver de elini yada parmak ucunu gezdir etrafinda venim degil fatma anamizin eli sen aifa ver rabbim de .. benim.oglumun da yumurtaliklarinda hidrosel vardi hep dua ettim gecti . Gecmeseydi 1 yasindan sonra sunnet ile birlikte ekstra bir operasyon olacakti . Cok sukur ki gecti 🤲 insallah sizin de gecer
Size de çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin evlatlarımıza yapicam dediğini Allah razı olsun ❣🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar