Göbek sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Göbek sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 712 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Göbek sorunu
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 57 kiloyum bir haftadır belirgin şekilde göbeğim var nasıl eritebilirim ne yiyeyim ne tavsiye ederseniz.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 57 kiloyum bir haftadır belirgin şekilde göbeğim var nasıl eritebilirim ne yiyeyim ne tavsiye ederseniz.
Sebze ağırlıklı beslen hamur işi tüketme canım egzersiz yap birçok uygulama var programlar sana yardımcı olacaktır

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ahahah aynı sorun bende de var 58 kiloyum sanırım benim ki tamamen düzensiz beslenmeden. Bol bol su iç sebze ağırlıklı beslen canım
Beni gören zayifsin harika fiziğin var diyor ve ben kendime baktigimda kalcam ve göbeğim var sadece onlar bir türlü gitmiyor.duzensiz besleniyor ne yazikki sabah sabah pilav yiyen yatarken lahmacun yiyen birinden ne beklersin🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Beni gören zayifsin harika fiziğin var diyor ve ben kendime baktigimda kalcam ve göbeğim var sadece onlar bir türlü gitmiyor.duzensiz besleniyor ne yazikki sabah sabah pilav yiyen yatarken lahmacun yiyen birinden ne beklersin🤭
Yani orası öyle canım sen sadece zayıflama kürleri filan deneme şu blr kaç gün gebelik var ise sıkıntı olabilir yok ise onu sonradan yaparsın. Brnşm eşimde bana diyor zsyıfsın diye ama içim rahat etmiyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar