Sorum var Gobüş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep bebek tarafından oluşturulan Gobüş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,162 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gobüş
Konbuyu başlatan Zeynep bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Kız iyi dayanmışsın ben haksızlığa asla gelemem hepsini döver çıkardım sanırım 😂😂
İlk başlarda yaptım 5 lira kağıtlar azdı ben de saklardım gıcık olduğuma demir 1 lira verirdim bi inşaat işçisi geldi kasaya kendini Lord falan sanıyor en son buna da demir verdim kasaya attı doğru düzgün para ver diye bende onun yüzüne attım bu da aynı para diye ama hayat işte kimse arkanda olmayınca zamanla haksızlığı kabulleniyorsun ne nefes tüketecem bi dünya m.al var diyorsun 😬

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İlk başlarda yaptım 5 lira kağıtlar azdı ben de saklardım gıcık olduğuma demir 1 lira verirdim bi inşaat işçisi geldi kasaya kendini Lord falan sanıyor en son buna da demir verdim kasaya attı doğru düzgün para ver diye bende onun yüzüne attım bu da aynı para diye ama hayat işte kimse arkanda olmayınca zamanla haksızlığı kabulleniyorsun ne nefes tüketecem bi dünya m.al var diyorsun 😬
Haklısın kuzum bazen bende eşime boşver herkese he de geç diyorum ekmek parası olunca insan göz yumuyor sanırım

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın kuzum bazen bende eşime boşver herkese he de geç diyorum ekmek parası olunca insan göz yumuyor sanırım
Eski röportajları izliyorum bazen 80-90larda ne kadar naziikmiş insanlar herkes kendi halinde diksiyon müthiş ne hallere düştük hayret

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben de marketlerde çok çalıştım Migrosta çalışırken bi kadın deodorant sıkıyor diye uyardım kadın bana hırsız muamelesi yaptı diye beni şikayet etti bana özür dile dediler, Bizim Toptan’da çalışırken adamın birine forkliftin altına girmeyin üstten ürün düşebilir dedim adam kavga çıkardı bana şerefsiz dedi benden savunma istediler 😬 her yer böyle artık yüzsüz olacaksın başka çaresi yok nasıl olsa hakkın yenecek en azından maaşı iyi olsun 😂
Ohaa o deodorantı alıp 🫢 forklift olayını eşim de yaşamış kimse bana nerde duracağımı söyleyemez demiş malın biri 🤣🤣🤣 özür diletmişler eşime anlatırken gülüyoruz ama ben çok üzüldüm dinlerken

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ohaa o deodorantı alıp 🫢 forklift olayını eşim de yaşamış kimse bana nerde duracağımı söyleyemez demiş malın biri 🤣🤣🤣 özür diletmişler eşime anlatırken gülüyoruz ama ben çok üzüldüm dinlerken
Bana da ben müsteriyim sen beni bekleyeceksin dedi 😅 Ben de beklemem tepeden düşebileceğini değiştirmez dedim 😂 Ben cevap verince birden arabayı forklifte doğru atıp maymunlar gibi elini kolunu sallayıp zıplayıp söylenmeye başladı😂😂 bunları bırakıyorum hepsini reyona yerleştirde gör dedi ben de neden hepsini yerleştireyim herkes kendi malını yerleştiriyor benim malım yok o arabada dedim iyice çıldırdı 😂😂 Bi daha gelmem diyordu ama sonra kaç kere daha geldi s.lak herif, alışveriş yapınca sahibi sanıyorlar marketin 😬

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bana da ben müsteriyim sen beni bekleyeceksin dedi 😅 Ben de beklemem tepeden düşebileceğini değiştirmez dedim 😂 Ben cevap verince birden arabayı forklifte doğru atıp maymunlar gibi elini kolunu sallayıp zıplayıp söylenmeye başladı😂😂 bunları bırakıyorum hepsini reyona yerleştirde gör dedi ben de neden hepsini yerleştireyim herkes kendi malını yerleştiriyor benim malım yok o arabada dedim iyice çıldırdı 😂😂 Bi daha gelmem diyordu ama sonra kaç kere daha geldi s.lak herif, alışveriş yapınca sahibi sanıyorlar marketin 😬
O cinsten çook var ağa benim köle sensin aklı kendileri çalışmıyorsa çalışanın halinden anlayamamalarını normal karşılarım ama işte empati de yok o çalışan ne halde nasıl bir günden geçiyor

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
O cinsten çook var ağa benim köle sensin aklı kendileri çalışmıyorsa çalışanın halinden anlayamamalarını normal karşılarım ama işte empati de yok o çalışan ne halde nasıl bir günden geçiyor
Biz çok yanlış zamanda doğmuşuz eskiden çalışanın kıymeti vardı.Migrosta çalışanların havasından geçilmezdi soru sormaya korkardık tam büyüdük sistem köleleşti 😂

Tüm sayfalar yüklendi.