Göbüşler ne durumda kızlar😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Göbüşler ne durumda kızlar😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,144 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbüşler ne durumda kızlar😊
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 21+3 olduk ama göbeğim henüz var yok arası bazen şişiyor bazen iniyor değişik 😊bu bebeğimin gelişmediği anlamına gelmez dimi artık çevremde bunu duymaktan bıktım usandım ama merak ettiğim siizn göbekler ne zaman çıktı acaba birazda sohbet olsun istedim teşekkür ediyorum 🌺😊

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 21+3 olduk ama göbeğim henüz var yok arası bazen şişiyor bazen iniyor değişik 😊bu bebeğimin gelişmediği anlamına gelmez dimi artık çevremde bunu duymaktan bıktım usandım ama merak ettiğim siizn göbekler ne zaman çıktı acaba birazda sohbet olsun istedim teşekkür ediyorum 🌺😊
Gobegin çıkmadığı senin bunyeyle alakalı canim bebek gelişmedi diye bişey yok o kendini bilmezlere kulak asma sen doktor sağlıklı diyomu varsın gobegin de çıkmasın daha küçük hem sonlara doğru çıkar iyice o zaman da daha sen dogurmadinmi derler ben 36 haftaligim bana da ikiz gibi diyen var 6.5 ayliktik belli belirsiz di simdi plates topu gibi mübarek 😀senin karnının içi genisse ondan da hemen çıkmaz ama son zamanlarda kocaman olur elalem e bakma sen onlar hep çok bilmislik yaparlar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım inanma kiminde erken çıkar kiminde geç çıkar ilk oğlumda 6 aydan sonra tam çıktı ikinci 5 aylık hala göbek yok ama doktor gelişimi iyi haftasında gidiyor güçlü bir kız olacak dedi bu sözü yetti 😇onlar iyi olsunda göbek çok çıkmış az çıkmış hiç önemli değil 😍😍

25+6 haftalıgiz cnm karnım çok yok iç karnın geniş ise dışarıdan pek belli olmaz bebek ile ilgili bir durum değil Allah'ın izni ile inşallah bebeklerimiz sağlıklı sıhhatli olsunlar elaleme bakarsan evin yolunu kaybedersin 🤣🤣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çevrene kulak asma bana da karnın yok sen nasıl hamilesin dediler dediler sonra MaşAllah karnım bi çıktı pir çıktı önümü göremez oldum bebeğin sağlıklı ise aldırma

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
15 haftqligim 13 haftamdan cikmaya basladi benim hic bi kiyafetim olmuyo simdiden hamile kiyafetleri giyiyorum doguma kadar top gibi olucam heralde😂😂

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Bende 21+5 oldum daha yeni çıktı karnım iç karnın geniş olabilir yada Bi anda çıkıcak olabilir bende 20 haftalık olana kadar dümdüzdü karnım sonr 1 hafta da çıktı

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Y
Gobegin çıkmadığı senin bunyeyle alakalı canim bebek gelişmedi diye bişey yok o kendini bilmezlere kulak asma sen doktor sağlıklı diyomu varsın gobegin de çıkmasın daha küçük hem sonlara doğru çıkar iyice o zaman da daha sen dogurmadinmi derler ben 36 haftaligim bana da ikiz gibi diyen var 6.5 ayliktik belli belirsiz di simdi plates topu gibi mübarek 😀senin karnının içi genisse ondan da hemen çıkmaz ama son zamanlarda kocaman olur elalem e bakma sen onlar hep çok bilmislik yaparlar
Benimde umrumda değil ama lafta anlamıyorlar diyorum ki bebeğim iyi kilosu boyu yerinde inanmıyorlar senin gibi zayıf çubuk bişey olacak diyorlar olsun ben zaten kilosuna bakmıyorum sağlıklı olması önemli diyorum böyle sağlıklı da olmaz diyorlar herşeye bir cevapları var mübarek 😊😊

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende sanki 9 aylık hamileyim seninki iyimiş

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım inanma kiminde erken çıkar kiminde geç çıkar ilk oğlumda 6 aydan sonra tam çıktı ikinci 5 aylık hala göbek yok ama doktor gelişimi iyi haftasında gidiyor güçlü bir kız olacak dedi bu sözü yetti 😇onlar iyi olsunda göbek çok çıkmış az çıkmış hiç önemli değil 😍😍
Benimde yok değil ama sürekli karnımı inceliyor kaynana valla bunalıma soktu beni kız kardeşiyle beni kafama takılıyor ister istemez dediğim gibi bebeğimin sağlıklı olduğuna da inanmıyorlar 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

25+6 haftalıgiz cnm karnım çok yok iç karnın geniş ise dışarıdan pek belli olmaz bebek ile ilgili bir durum değil Allah'ın izni ile inşallah bebeklerimiz sağlıklı sıhhatli olsunlar elaleme bakarsan evin yolunu kaybedersin 🤣🤣
Zayıf biriyim birde genetik olduğunu düşünüyorum annemin de karnı yoktu hiç mesela ama kardeşlerim maşallahı vardı sağlıklı olsun da hepsine cevabım var zaten 😊😂

Bende 21+5 oldum daha yeni çıktı karnım iç karnın geniş olabilir yada Bi anda çıkıcak olabilir bende 20 haftalık olana kadar dümdüzdü karnım sonr 1 hafta da çıktı
Evet bir anda çıkar diye düşünüyorum ama bebeğim sağlıklı olmasa karnım önden önden gitse ne fayda bebeğim sağlıklı çok şükür ama buna da inanan yok 😊😂😂

Çevrene kulak asma bana da karnın yok sen nasıl hamilesin dediler dediler sonra MaşAllah karnım bi çıktı pir çıktı önümü göremez oldum bebeğin sağlıklı ise aldırma
Valla hepsine tek tek cevap vermek zor ama idare ediyorum diyelim 😊😊😂

15 haftqligim 13 haftamdan cikmaya basladi benim hic bi kiyafetim olmuyo simdiden hamile kiyafetleri giyiyorum doguma kadar top gibi olucam heralde😂😂
MaşAllah maşallah

Bende sanki 9 aylık hamileyim seninki iyimiş
Demekki iç karnın dar olabilir 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar