Sorum var Göğüs Ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Göğüs Ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs Ağrısı
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sehriii

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler kızım 1 aylık o uyurken yemek yiyorum yemek yerken göğsüm sızlıyor ama öyle değil baya sızlıyor bu neden olabilir?
Birde sağ gögsüm yara oldu iyiylrşmedi doku kaybı olmuş dedi doktor krem verdi ama fayda etmedi sizin önereceğiniz doğal bir yol var mı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba anneler kızım 1 aylık o uyurken yemek yiyorum yemek yerken göğsüm sızlıyor ama öyle değil baya sızlıyor bu neden olabilir?
Birde sağ gögsüm yara oldu iyiylrşmedi doku kaybı olmuş dedi doktor krem verdi ama fayda etmedi sizin önereceğiniz doğal bir yol var mı
En doğalı kendi sütünğ sür kuzum göğüs ucuna ve bol bol emzirmeye bak.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun kuzum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun, göğüs yarasını ben 2 ay çektim kullanmadığım şey kalmadı. lansinoh, bepanten, kudret narı, ayva, aleovera, kendi sütüm de dahil hepsini denedim. Kanıyordu açık yara olmuştu iki ay sonun da bi şekilde geçti. Ne iyi geldi bilmiyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum ılık suyla göğsüne masaj yap havluyu ısıt yada ılık suyla ıslat göğsünde beklet

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun, göğüs yarasını ben 2 ay çektim kullanmadığım şey kalmadı. lansinoh, bepanten, kudret narı, ayva, aleovera, kendi sütüm de dahil hepsini denedim. Kanıyordu açık yara olmuştu iki ay sonun da bi şekilde geçti. Ne iyi geldi bilmiyorum
Ayy benimkide öyle emmediği zaman kapanıyor ama emşncr başa sarıyo acı çekiyorum resmen ama emziriyorum da bebeğim daha önemli İnşallah benimkide geçer ya bende saydıklarınızın hepsini hatta daha fazlasını da denedm ama hiç bişey fayda etmedi gümüş kapak da dahil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun kuzum ılık suyla göğsüne masaj yap havluyu ısıt yada ılık suyla ıslat göğsünde beklet
Süt geldiği için mi yoksa süt kaldığı için mi ikisinide emziriyorum aslında ama

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ayy benimkide öyle emmediği zaman kapanıyor ama emşncr başa sarıyo acı çekiyorum resmen ama emziriyorum da bebeğim daha önemli İnşallah benimkide geçer ya bende saydıklarınızın hepsini hatta daha fazlasını da denedm ama hiç bişey fayda etmedi gümüş kapak da dahil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt geldiği için mi yoksa süt kaldığı için mi ikisinide emziriyorum aslında ama
Kuzum bebiş ne kadar emerse emsin illaki süt kalıyordur o yüzden olur. Vücut bebeğe göre süt üretmez bazen daha fazlasını üretir oda içinde kalır

Sürpriz yumurta 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Göğsünün sizlamasi o an sütun aktığı için benim bebeğim acıktığı zaman genelde sızlar ve 1 dk içinde bebegim ağlamaya başlar göğsüm sizladigi zaman anlarım ki uyanacak anneler hisseder 🥰 gogus yarası icin de tahin durduğu yerde ustunde biriken yağ var ya şeffaf olur onu sur strec filmle kapat hava almasın ve nemli kalsin strec film mutlaka dene

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Aynı canım maalesef ben acıdan başlarda çok emziremiyordum yarıda kesiyordum, doktor kontrolünde zayıf olduğunu böyle giderse mamaya başlamam gerektiğini söyledi, ben mama vermemek için kanlı kanlı emzirdim çok ağlıyordum eşim artık emzireceğim zaman odadan kaçıyordu acı çektiğimi görmemek için. İki ay çektim ama şükür geçti 2 yaşına kadar da emzirdim. İnşallah senin çok uzun sürmez hemen geçer

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbirşey geçirmezse gümüş göğüs kapaklatından al kullan cnm kuzenim ne çekti yapmadığı kalmadı en son bu kapaklarda buldu çareyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar