Göğüs ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Göğüs ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,798 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ağrısı
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anneler dünden beri göğüs ağrım var sağ olan emzirirken canım yaniyo ilk defa oldum ya mastit değildir umarım nasıl rahatlatabilirm acaba canım çok aciyo egildigim zaman bile
Geçmiş olsun canım soğuk uygulamak iyi gelir kanalları açar
Ilık duş da iyi gelicektir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anneler dünden beri göğüs ağrım var sağ olan emzirirken canım yaniyo ilk defa oldum ya mastit değildir umarım nasıl rahatlatabilirm acaba canım çok aciyo egildigim zaman bile
Sütün fazla demekki canım maşallah 🧿 birikmiş bebeğin tam cekmediyse ağrı yapar sağman lazım ılık duş iyi gelir aynı zamanda masaj yap saat yönünde

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sütün dolmuş bebeğin o tarafı emmedigi zaman baktın şişmiş dolmuş kendin bardağa sık sütünü ben öyle yapıyorum daha sonra o sütü kaşıkla bebeğime veriyorum.. eğer sagmazsan çok acı çekersin

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sütün dolmuş bebeğin o tarafı emmedigi zaman baktın şişmiş dolmuş kendin bardağa sık sütünü ben öyle yapıyorum daha sonra o sütü kaşıkla bebeğime veriyorum.. eğer sagmazsan çok acı çekersin
O tarafı sağdaki kadar emmiyodu canım sağdan sanki daha çok süt geliyodu o tarafa alınca ağzını sımsıkı kapatiyodu böyle bı acı yok ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütün fazla demekki canım maşallah 🧿 birikmiş bebeğin tam cekmediyse ağrı yapar sağman lazım ılık duş iyi gelir aynı zamanda masaj yap saat yönünde
O tarafı pek cekmiyo canım çoğu emdirme diyo o göğsünü acı süt gelebilir diyo ne yapacağımi şaşırdım valla tek memeyle nasıl doycak gerçi mama takviyesi yapıyodum ama

O tarafı pek cekmiyo canım çoğu emdirme diyo o göğsünü acı süt gelebilir diyo ne yapacağımi şaşırdım valla tek memeyle nasıl doycak gerçi mama takviyesi yapıyodum ama
Geçmiş olsun canım soğuk uygulamak iyi gelir kanalları açar
Ilık duş da iyi gelicektir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
O tarafı sağdaki kadar emmiyodu canım sağdan sanki daha çok süt geliyodu o tarafa alınca ağzını sımsıkı kapatiyodu böyle bı acı yok ya

Süt acı oluyo bende duydum canım ama ne kadar doğru bilmiyorum ben tadına bakmıştım ilk zmanlar iyiydi tadı 😂emmedigi göğsünü alıştırmaya çalış canım olmazsa sağ mutlaka sütün çoğalır da

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Süt acı oluyo bende duydum canım ama ne kadar doğru bilmiyorum ben tadına bakmıştım ilk zmanlar iyiydi tadı 😂emmedigi göğsünü alıştırmaya çalış canım olmazsa sağ mutlaka sütün çoğalır da
Hihihğ bende sütün tadına çok bakıyorum 😂😂 istemsizce hoşuma gidiyor 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar