Göğüs ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Göğüs ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,726 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ağrısı
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tadının güzel olmasın pekmez etkiliyor bence hergün içe içe al yanaklı oldum kanım taşacak yakında 😂😂
Ahahah sen bana hasta olunca pekmez ye dediğin günden beri hayatımda ilk kez senin sayende baktım ve onunda aşığı oldum aşırı önyargılı davranmışım 😂..

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
O tarafı sağdaki kadar emmiyodu canım sağdan sanki daha çok süt geliyodu o tarafa alınca ağzını sımsıkı kapatiyodu böyle bı acı yok ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O tarafı pek cekmiyo canım çoğu emdirme diyo o göğsünü acı süt gelebilir diyo ne yapacağımi şaşırdım valla tek memeyle nasıl doycak gerçi mama takviyesi yapıyodum ama

O tarafı pek cekmiyo canım çoğu emdirme diyo o göğsünü acı süt gelebilir diyo ne yapacağımi şaşırdım valla tek memeyle nasıl doycak gerçi mama takviyesi yapıyodum ama
Cnm benimde bebeğim öyleydi bı tarafı alıyordu bı tarafı almıyordu baya vermedim aç kaldı ve inatlaştim sonunda verdim şuan alıştı sende vermeye çalış inat et yoksa tek göğüs olmaz sen acı cekersin

Hihihğ bende sütün tadına çok bakıyorum 😂😂 istemsizce hoşuma gidiyor 🤭🤭
Kız nasıl tadına baktın😂😂hayatta bakmam tadına

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm benimde bebeğim öyleydi bı tarafı alıyordu bı tarafı almıyordu baya vermedim aç kaldı ve inatlaştim sonunda verdim şuan alıştı sende vermeye çalış inat et yoksa tek göğüs olmaz sen acı cekersin

Kız nasıl tadına baktın😂😂hayatta bakmam tadına
Valla ben merak ettim mi bakarım ve aşırı merak ediyordum belirli bir yaştan sonra daha çok emziren anne görünce ıyğğ bu bebekler nasıl emiyor bu sütü vs diye oğlumun vesilesi ile 1 çay kaşığı yardımıyla sağolsun baktım rabbim büyük mucizlefe yaratıryor tadı mükemmel çünkü insanın içinde olmasına rağmen hafif soğuk olması bu sıcak ayda daha da bir insanı cezbediyor 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.