Göğüs altında kızarıklık ya da kararma yaşayan var mı acil yardım

• Konbuyu başlatan Lavinya
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lavinya tarafından oluşturulan Göğüs altında kızarıklık ya da kararma yaşayan var mı acil yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs altında kızarıklık ya da kararma yaşayan var mı acil yardım
Konbuyu başlatan Lavinya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
L

Lavinya

Guest
Merhaba hanımlar göğüs altımda kızarıklık var kararma gibi. Çok araştırdım hiç bir yerde bulamadım. Doktor tahrişe benziyor dedi aynı durumu yaşayan duyan var mı ? Göğüs ucum karardı ve bunun normal olduğunu biliyorum ama göğüs altımın kızarıp bozarmasına anlam veremiyorum canım sıkılıyor😔 Benim gibi olan var mı normal mi? Göğsüm çok büyüdü normalde pek büyük değil sebebi bu olabilir mi?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Oranın terlemesini önle canım ananeminde öyle oluyor egzama gibi özellikle yaz ayları gelince kızarık ve kaşıntılı pamuk koyabilirsin nemini alması için bide hametan kullanabilirsin çok iyi geliyor pişik veya tahriş olduysa düzenli olarak da silmende fayda var ilerlemesin hametan öneririm iyi gelir mutlaka sürüp üzerine pamuk koyabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar