Göğüs küçültme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan Göğüs küçültme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs küçültme
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göğüslerim çok buyum 20 yaşındayım ve 105 beden kullaniyodum hamile kaldım doğum yaptım 110 115 beden oldu artık sudyenlerin içine zorla sıkıştırıyorum resmen amelyat olmayı düşünüyorum ama süt kanallarina zarar veriyomus doğal yontemlerle küçülten varmı yada nasıl kiyafetler giymeliyim elbise giyinmeye hasret kaldım resmen çok kötü duruyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göğüslerim çok buyum 20 yaşındayım ve 105 beden kullaniyodum hamile kaldım doğum yaptım 110 115 beden oldu artık sudyenlerin içine zorla sıkıştırıyorum resmen amelyat olmayı düşünüyorum ama süt kanallarina zarar veriyomus doğal yontemlerle küçülten varmı yada nasıl kiyafetler giymeliyim elbise giyinmeye hasret kaldım resmen çok kötü duruyor
Hm kötü bi durum valla bn emziriyorum bile utanıyorum şişler diye

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Biraz zor küçülür cnm bnmde sarkık uçları aşağı bakıo hiç hoşuma gitmiyor

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Benimkilerde cok kucuk😅bende buyuk olsun isterdim 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar