Sorum var Göğüs pedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Göğüs pedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,403 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs pedi
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kullanıp memnun kaldığınız göğüs pedi varmı ben civilden almıştım ama sanki koku yapıyor gibi kujju marka
Göğüs pedini kullanmanı asla tavsiye etmem canım nemli sütün akar ıslanır farketmezsin nemli ortamda da bakteri üremesi çok olur ve buda enfeksiyon yapar onun yerine göğüs kalkanı kullanabilirsin akan sütü haznede birikir sonra bebegine verebilirsin hem daha sağlıklı pede göre

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
E bebek baby me göğüs pedini kullandım memnun kaldım şuan da yine ondan aldım. Bebedor göğüs pedi de kullandım ama hemen parçalanıyor pamuklar heryere saçılıyor

E bebek baby me göğüs pedini kullandım memnun kaldım şuan da yine ondan aldım. Bebedor göğüs pedi de kullandım ama hemen parçalanıyor pamuklar heryere saçılıyor
Canım bi normal olanı bide jelli olanı var herhqlde sen hangisini kullandın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum lansinoh un kullanmıştım memnun kalmıştım
Sağol canım teşekkürler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göğüs pedini kullanmanı asla tavsiye etmem canım nemli sütün akar ıslanır farketmezsin nemli ortamda da bakteri üremesi çok olur ve buda enfeksiyon yapar onun yerine göğüs kalkanı kullanabilirsin akan sütü haznede birikir sonra bebegine verebilirsin hem daha sağlıklı pede göre
Tqmam canım tavsiyen için çok sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar