Sorum var Gögüs ucu yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Gögüs ucu yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,080 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gögüs ucu yarası
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ay

Ayn öyle valla cnm zaman ve en önemlisi sabır. Valla ne yapalım kuşum yoruyor işte bebişim de oğluşumda çok yoruyor beni ana görümcem sağolsun büyük oğlumla o ilgileniyor biraz rahatım. İyi olmasına sevindim minik prensesin onu bolca öp yerime tm annesi😍❤️
İyi en azından yaninda yardımcın var TM kuuzm öperim sende öp minigini yerime 😘

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar ben 5 gün önce doğum yaptım ama göğüs uçlarım çok kötü yara oldular zonkluyor acıyor lar kremler denedim zeytinyağı denedim ama sızlaması dinmiyor önerebileceğiniz başka şeyler varmı ☺️
Canım benimde 2.gün acımaya başladı e bebekten gümüş kapak aldım devamlı orda şükür rahatla emzirebiliyorum. 230 tl fiyatı almak istersen bilgin olsun. Bikaç gün önce aldım

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde 2.gün acımaya başladı e bebekten gümüş kapak aldım devamlı orda şükür rahatla emzirebiliyorum. 230 tl fiyatı almak istersen bilgin olsun. Bikaç gün önce aldım
Teşekkür ederim cnm fiyatını biliyordum yani daha alsam ı almasam mı da kalmışken ani Bi şekilde doğum gerçekleşti ama eşim bugün lansinoh krem aldı kullandım ağrıyı hemen kesti bende onu tavsiye ederim ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.