Sorum var Göğüs ucu

• Konbuyu başlatan Zeyyyyyzeyyyyyy
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeyyyyyzeyyyyyy tarafından oluşturulan Göğüs ucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,017 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu
Konbuyu başlatan Zeyyyyyzeyyyyyy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Daniela

Su.

Kayıtlı Üye
rank
Pbilgim yok o konuda ama bisey sormak istiyorum silikon ucu hemen alisdimi benimde hic yok bildigin dumduz ve yakinda dogumum var cok tedirginim

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar göğsümün ucu çok küçük bu yüzden silikon göğüs ucu aldık onunla tuttu şimdi de alistiramıyorum normal vermeye başlayınca göğsümü tutmuyor ağlıyor napabilirim aranızda böyle olan oldu mu
Ah canımm bende aynı durumdayim 7 gün oldu nerdeyse doğum yapalı hala onu kullanıyoruz çıkartıyorum bı deneyeyim diyorum tutamiyo diliyle geri atiyo küçükse tutamiyolar benim çok küçük değil ama çökük sanırım hastanede ebelerde çok ugrasmisdi en son ebe silikon meme ucu aldirdi

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar göğsümün ucu çok küçük bu yüzden silikon göğüs ucu aldık onunla tuttu şimdi de alistiramıyorum normal vermeye başlayınca göğsümü tutmuyor ağlıyor napabilirim aranızda böyle olan oldu mu
Göğsünüzü verirken şırıngaya daha önce çektiğiniz sütten kayın emerken o, sütü, azar azar damlatın zamanla çene kası güçlenip kendiliğinden tutacaktır

Daniela

Kayıtlı Üye
rank
Benim de çok fena ağrım oluyor, uçları kabardı emekten. Ne kullanıyorsunuz silikon olarak acaba ve bebek tutabiliyor mu onu rahat?

Tüm sayfalar yüklendi.