Göğüs yarası için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senayekta tarafından oluşturulan Göğüs yarası için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,213 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs yarası için
Konbuyu başlatan Senayekta
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar emzirirken canım çıkıyor resmen çok acıyo meme ucum. Ne yapsam çabucak iyileşir
Canim sık sık göğüs ucu krem kullan ben we well kullanmıştım çok memnun kalmıştım. Yalnız hsmilelikte 7 aydan itirabeen başlamıştım sürmeye doğum yaptıktan sonra çatlak yada yara olmadı krem sayesinde. Düzenli bı şekilde sürdüm doğumdan sonrada hiç acı çekmedim. Sende düzenli kullan her emzirdikten sonra rahatlığını görürsün inş

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Canim sık sık göğüs ucu krem kullan ben we well kullanmıştım çok memnun kalmıştım. Yalnız hsmilelikte 7 aydan itirabeen başlamıştım sürmeye doğum yaptıktan sonra çatlak yada yara olmadı krem sayesinde. Düzenli bı şekilde sürdüm doğumdan sonrada hiç acı çekmedim. Sende düzenli kullan her emzirdikten sonra rahatlığını görürsün inş
Düzenli olarak dediğin nasıl canım mesela günde kaç kere hangi saatlerde sürüyordun benim de doğumuma 40 gün falan var bende lansinoh göğüs kremi almıştım onu süreyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar