Sorum var Göğüslerim dolup taşıyor yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Göğüslerim dolup taşıyor yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 309 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüslerim dolup taşıyor yardım
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Göğüslerim doldu taş gibiler süt akıyor ama bebeğim asla içmiyor ne yapacam ben ya sinirden ağlamak üzereyim
Öncelikle stres yapma bebeğin bunu hissedip huzursuz olup ondan da emmeyebilir. Eğer tok ise ondan da emmez canım sen sütünü sağ yoksa sıtma tutar valla çok kötü oluyor

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Göğüslerim doldu taş gibiler süt akıyor ama bebeğim asla içmiyor ne yapacam ben ya sinirden ağlamak üzerey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eczaneden süt saklama poşeti al sütünü sağ üstünde sagdigin günün tarihini yaz hep böyle süt olmaz o zaman onun cikarar bebeğine verirsin.gigsunun dolu olması bebeğin emmesinide zorlayabilir u yüzdende emmek istemiyor olabilir

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Sakin kalmaya çalis sabırlı ol emzirme konusunda asla pes etme yarım saatte bir vermeye çalış mutlaka emecektir aç kalmaya dayanamaz çünkü
Nerdeyse 5 saati dolacak her verdiğimde sürekli reddediyor ağlayıp mama zaten ağzına sürmüyor ne yapacağımı şaşırdım

Bebeğin emmek mi istemiyorum yoksa doydugu için mi içmiyor sağıp boşaltman lazım göğüslerini ağrı ateş yapar buzluğa felnda atabilirsin sagdigin sütü
Emmek istemiyor doğduğu için olduğunu sanmıyorum baya saat geçti çünkü

Bebeğin emmek mi istemiyorum yoksa doydugu için mi içmiyor sağıp boşaltman lazım göğüslerini ağrı ateş yapar buzluğa felnda atabilirsin sagdigin sütü
Öncelikle stres yapma bebeğin bunu hissedip huzursuz olup ondan da emmeyebilir. Eğer tok ise ondan da emmez canım sen sütünü sağ yoksa sıtma tutar valla çok kötü oluyor
5 saattir acıkmamış olamaz değil mi😟 damarlarım o kadar sertleşmiş ki dokunamiyorum bile mastit olmaz inşallah 🫤

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Nerdeyse 5 saati dolacak her verdiğimde sürekli reddediyor ağlayıp mama zaten ağzına sürmüyor ne yapacağımı şaşırdım

5 saattir acıkmamış olamaz değil mi😟 damarlarım o kadar sertleşmiş ki dokunamiyorum bile mastit olmaz inşallah 🫤
Olabilir yenidoğanlarda canım gazı vardır sancısı vardır bir yer bir yere ağrıyordur sen bebek emmedikçe sütünü sag süt üretimin devam etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ağzında pamukçuk filan var mı canım ondan da emmez 5 saat uzun bir süre çocupun kan şekeri düşer bayılır anlamazsınız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar