Sorum var Goğüste kitle🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Goğüste kitle🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Goğüste kitle🙁
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar 35haftalık hamileğim sol goğüsümden süt gibi bi sıvı geliyo sağdan da geliyo ama orda az ve bugün fark ettim ki kitle var çok süt gelen goğüsümde süt bezesi mi yoksa başka bişey mi korkmaya başaldım☹️
Büyük ihtimal süt bezesidir doğumdan sonra o kitle eline gelirse yine doktora git benimde öyle olmuştu gittim ultrasona filan girdim kist çıktı ciddi bir durum değil ama olsun kontrol altında olmak iyidir

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar 35haftalık hamileğim sol goğüsümden süt gibi bi sıvı geliyo sağdan da geliyo ama orda az ve bugün fark ettim ki kitle var çok süt gelen goğüsümde süt bezesi mi yoksa başka bişey mi korkmaya başaldım☹️
Slm kizlar 35haftalık hamileğim sol goğüsümden süt gibi bi sıvı geliyo sağdan da geliyo ama orda az ve bugün fark ettim ki kitle var çok süt gelen goğüsümde süt bezesi mi yoksa başka bişey mi korkmaya başaldım

Slm kizlar 35haftalık hamileğim sol goğüsümden süt gibi bi sıvı geliyo sağdan da geliyo ama orda az ve bugün fark ettim ki kitle var çok süt gelen goğüsümde süt bezesi mi yoksa başka bişey mi korkmaya başaldı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım inşallah sütten dolayıdir korkutma kendini Allah büyük iyi düşün iyi şeyler olsun ben doğumumdan sonra check up yaptırmak isterim çok çok önemli hanımlar 🌹

Geçmiş olsun canım inşallah sütten dolayıdir korkutma kendini Allah büyük iyi düşün iyi şeyler olsun ben doğumumdan sonra check up yaptırmak isterim çok çok önemli hanımlar 🌹

Asi

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım ilk çocuğunsa öyle oluyor ilk defa göğüslere süt doluyor sonuçta
İlk canım inşallah dediğin gibidir🙏🏻

Teşekkür ederim canım evt sağlık bu üstüne olmak lazım doğumdan sonra

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım bende de doğum yapmamla birlikte çıktı, daha hastanede iken fark ettim önce küçük bir boncuk kadar daha sonra gün geçtikte büyümeye başladı, doktora gittim kitle var yani apse tutmuş dedi çok şükür kötü huylu değil eğer çok büyürse ameliyat ederiz ama bazıları da ameliyata gerek kalmadan kendiliğinden geçiyor dedi , benimki hâlâ duruyor doktora uzun zamandır gitmedim de , bazen ağrıyor ama fazla rahatsız etmiyor, sende o göğsünde bebeğini daha sık emzirmeye önem göster çünkü süt kalınca apse tutuyor Muş doktor söyledi sende dikkat et ve en kısa sürede doktora görün derim kuzum çok geçmiş olsun 💝🤲

Asi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de doğum yapmamla birlikte çıktı, daha hastanede iken fark ettim önce küçük bir boncuk kadar daha sonra gün geçtikte büyümeye başladı, doktora gittim kitle var yani apse tutmuş dedi çok şükür kötü huylu değil eğer çok büyürse ameliyat ederiz ama bazıları da ameliyata gerek kalmadan kendiliğinden geçiyor dedi , benimki hâlâ duruyor doktora uzun zamandır gitmedim de , bazen ağrıyor ama fazla rahatsız etmiyor, sende o göğsünde bebeğini daha sık emzirmeye önem göster çünkü süt kalınca apse tutuyor Muş doktor söyledi sende dikkat et ve en kısa sürede doktora görün derim kuzum çok geçmiş olsun 💝🤲
Çok teşekkür ederim canım inşallah geçer emzirince benim ağrı yok tesadüfen fark ettim😘

Tüm sayfalar yüklendi.