Gögüste sertlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilem1 tarafından oluşturulan Gögüste sertlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 575 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gögüste sertlik
Konbuyu başlatan Dilem1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Mrb Bi yardımcı olun lütfen 4 gündür dogum yapmışım zaten başın yara çıglık ata ata emziriyorum lansinoh kullanıyorum olmuyo onu geçtim bu gögağlerde damar sertliği agrısı tüm gogus kafesi agrısı ile nasıl başa çıkacam, gögsü boşaltıyorum yıne çok sert ve agrı varr yardımcı olun lütfen

Büşra Erbay

Kayıtlı Üye
rank
Mrb Bi yardımcı olun lütfen 4 gündür dogum yapmışım zaten başın yara çıglık ata ata emziriyorum lansinoh kullanıyorum olmuyo onu geçtim bu gögağlerde damar sertliği agrısı tüm gogus kafesi agrısı ile nasıl başa çıkacam, gögsü boşaltıyorum yıne çok sert ve agrı varr yardımcı olun lütfen
Bol bol emzirmelisn cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol emzir canım sağıp buzluğa da atabilirsin süt saklama poşetlerinde, sıcak suyla yıkamanda rahatlatır

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin daha çokküçük olduğu için seni tam olarak ememiyor sen göğüslerine sağarak rahatlatmaya çalış.bebeğin emerken kahverengi kısmıyla emzirmeye çalışki göğüs yaraların iyileşsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar