Sorum var Göğüsten sut gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kullaniciiii066 tarafından oluşturulan Göğüsten sut gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 287 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüsten sut gelmesi
Konbuyu başlatan kullaniciiii066
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kizlar 15+3 gunlik hamileyim dün gece yatakta flim izlerken göğsümden sıvı tarzı bisi geldi 3 cm genişliğinde ıslandı çarşaf sizce normal mi
Bnce normal bndede oldu kadın doğum doktoruma danıştim bana korkmamam gerektiğini söyledi .normal dedi bana

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 15+3 gunlik hamileyim dün gece yatakta flim izlerken göğsümden sıvı tarzı bisi geldi 3 cm genişliğinde ıslandı çarşaf sizce normal mi
Hiç dokunma canım sen sıkmada göğüsüne sütün akmasına karşılık üstüne geçmesin diye göğüs pedi koyabilirsin . Normal hormonal bazılarında doğumdan sonra gelir bazılarının doğuma bir kaç hafta kala bazılarının hemen .

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Hiç dokunma canım sen sıkmada göğüsüne sütün akmasına karşılık üstüne geçmesin diye göğüs pedi koyabilirsin . Normal hormonal bazılarında doğumdan sonra gelir bazılarının doğuma bir kaç hafta kala bazılarının hemen .
Çok teşekkür ederim bian korktum ilk hamileligim fazla bilgim de yok o yüzden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkür ederim bian korktum ilk hamileligim fazla bilgim de yok o yüzden
Rica ederim canım korkma sen sadece asla sıkma göğüs ucunu bırak kendisi gelsin. Sıkarsan erken doğum riski artar çünkü doğumu tetikler göğüs ucu uyarılması . Sadece buna dikkat et yeterli

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Normal endişe etme sıkma hiç erken doğumu tetikler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende 34 de geldi o sut gibi bi shey tam sut deyilde su gibi geldi gecdi normal bence ama bu kadar erken olmaz yinede Rabbim gonlune gore versin
Herkeste bir olmaz canım . Hormonal bir durum yani korkulacak bir şey değil bu kadar erken gelmesi yada geç gelmesi

Tüm sayfalar yüklendi.