Sorum var Göğüsten süt gibi sıvı gelmesi.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryem Arslan tarafından oluşturulan Göğüsten süt gibi sıvı gelmesi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüsten süt gibi sıvı gelmesi.
Konbuyu başlatan Meryem Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Meryem Arslan

Kayıtlı Üye
rank
B

Benim Her iki gebeliğimde de oldu canım şuan ikinci miniğe gebeyim benimde öyle 🤭🤭. Hatta sarı sarı su geliyor ucundan miniklerin rızkı maşallah süphanallah
İlk kızımda olmadı bu ikincisi oldu sol göğsümde özellikle bu sabah yine baktım südyenimde ıslaklık vardı ve aşırı kaşınıyor ve yanıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İlk kızımda olmadı bu ikincisi oldu sol göğsümde özellikle bu sabah yine baktım südyenimde ıslaklık vardı ve aşırı kaşınıyor ve yanıyor
Normal canım oğlumda bende de olmadı ilk aylar ama aşırı kaşıntı oluyordu göğsüm büyüdüğü içindi hep bunda oğlumu sitten kestim 2 ay sonra hemen kaşıntı başladı şuan 33 haftalığım aşırı kaşınıyor 😂😂. Diyorum yine büyüyorlar diye . Ama iyi bir şey sütün bol olur benim oğlumda öyleydi bu minikte de maşallah şimdilik çok olacak gibi duruyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bişey sorucam 10 haftalık gebeyim ve südyenimde beyaz lekeler gibi görüyorum bu 3.4 gündür iki göğsümde görüyorum ve etrafında hem beyaz sivilceler ve aşırı kaşıntı ve yanma ağri oluyor daha önce olan oldumu bide ekşimsi gibi kokuyor daha önce yaşayan oldumu aranızda ikinci gebeliğim bu arada.
Normal bir durum canım çoğu gebelerde oluyor sen göğsünü filan sıkma sakin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar