Görümceden kadınlar günü hediyesi 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Görümceden kadınlar günü hediyesi 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,841 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Görümceden kadınlar günü hediyesi 🥰
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Mesela bende bı gorumceyim 5tane gelinimiz var iki gelinle çok samimiyiz yaslarimiz da aynı fikirlerimiz uyusuyo ben onlara değer veririm onlar bana öbürleri de yaş olarak benden büyükler haliyle biraz mesafe var ama çok severler beni çünkü hicbiseylerine karışmam etmem artık o evden çıktım evliyim yani herkes kendi hayatıyla meşgul 🥰niye karisayim ki onlara annemle bı sorunlari olsa bile ben diyorum ki kendiniz halledin ben artık bu evde sizinle yaşamıyorum 🤷belkide böyle olduğum için beni seviyorlar 😂herşeye karissam beni içeri sokmazlardi bence
Maşallah kuzum ne güzel gercekten Allah razı olsun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim cümlemizden inşallah 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim 🤷peki eşin taraf tutuyomu yada bu duruma tepkisi nasıl🤔
🤲🤲🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim cümlemizden inşallah 🤲❤️

Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim 🤷peki eşin taraf tutuyomu yada bu duruma tepkisi nasıl🤔
Eğitimli köpek gibi onlar ne derse onu yapar

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kız niye ya herkes bu kadar şaşırıyor 😂niye kimse sevmiyo gorumceleri hepsi kötu olacak.diye bişey yok ki 🥰
cok doğru söyluyosun vallahi benim iki görumcem var tabiri cabizse melekler vallahi hic karişmazlar cok iyidirler hatta annesine babasina bile kizarlar neden böyle yapiyonuz böyle davraniyoruz diye cok şahit oldum eşime güzel guzel akillar verdiklerini benim eşim eltilerimin yanina gidince kocami doldurur doldurur uzerime salarlardi görumcemlere gidince melek olur yanima gelirdi eşim bazen kendi kendime diyorumki bunlar nasil bu anne babadan böyle iyi evlat cikmişlar
allahim evlerine huzur versin hep mutlu olsunlar inşallah aileleriyle birlikte

Gerçi oda doğru kaynanamın annesi yaşıyor annesinin anneside öleli 5 sene olmuş. Zombi sülaleye denk geldim bendeki şansta bu işte
ayy beni guldurdun allahta seni guldursun gulum yaa zobbi sulalesi hııı iyiymiş valla

Gerçi oda doğru kaynanamın annesi yaşıyor annesinin anneside öleli 5 sene olmuş. Zombi sülaleye denk geldim bendeki şansta bu işte
ayy beni guldurdun allahta seni guldursun gulum yaa zobbi sulalesi hııı iyiymiş valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar