Görümcem beni ters köşeyaptı sinirden delireceğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Görümcem beni ters köşeyaptı sinirden delireceğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,517 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Görümcem beni ters köşeyaptı sinirden delireceğim
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri deli olacagım artık agrı giriyor karnıma bakın normalde görümcem gelecekti doguma annemde ogluma bakacaktı evde çünkü ben kaynanama bırakmak istemiyorum kayınvabam çok sinirli oglumda çok hiperaktif neyse dün akşam arıyor dalga geçer gibi ben gelmiyorum e niye ben artık cumartesi çalışmak istemediğim için işyerine dedim adamda hafta içi ne olursa olsun sana izin yok dedi ee ben dogumuna gelemem ancak gece gelirim bide gülüyor eşim dedi o zaman gelme sakın ben önceden dedim annem Ankara bilmiyor sen gelecen benimi bekledin patronla anlaşırken ortada kaldım kızlar annem gelecek çıldıracam
İyi olmuş annen olsun yanında işte daha iyi değil mi. Eşin iyi demiş. Görümceden eltiden kaynanagillerden 😃 ne kadar uzak o kadar iyi bacım. Hem fiziksel uzaklık hem zihinsel uzaklık gerek.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İyi olmuş annen olsun yanında işte daha iyi değil mi. Eşin iyi demiş. Görümceden eltiden kaynanagillerden 😃 ne kadar uzak o kadar iyi bacım. Hem fiziksel uzaklık hem zihinsel uzaklık gerek.
AYNEN ZATEN ANNEMİ İSTİYORUM SADECE 6 YAŞINDA BİR OGLUM VAR SADECE ANNEMDE DURUR KAYINVABAM DĞMŞTLİ OGLUM HİPERAKTİF O YÜZDEN

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Valla damarımı tutturmasınlar korona oldu kaynanam bi aramadı annesini ben rezil olmuştumm o zaman şimdi evim ayrı hiç umrum degil ama dogurdum eve gelim hayırlısıyla ben bak ne yaparım bu güne kadar bi şey istemedim sadece annem buraları bilmiyor sen gel dedim keşke demeseydim bacım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gamzem ben hamileyim Allahım seni inandırsın o bana gelince nafıl agırlıyorum yemekler tatlılar çaylar aklına ne gelirse ama onun bunu yapması zoruma çok gitti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gamzem ben hamileyim Allahım seni inandırsın o bana gelince nafıl agırlıyorum yemekler tatlılar çaylar aklına ne gelirse ama onun bunu yapması zoruma çok gitti
Anan gelsn yaninda kalsn kaynana kapıyı göster sende bak nasıl bozulur o zaman

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar dün geceden beri deli olacagım artık agrı giriyor karnıma bakın normalde görümcem gelecekti doguma annemde ogluma bakacaktı evde çünkü ben kaynanama bırakmak istemiyorum kayınvabam çok sinirli oglumda çok hiperaktif neyse dün akşam arıyor dalga geçer gibi ben gelmiyorum e niye ben artık cumartesi çalışmak istemediğim için işyerine dedim adamda hafta içi ne olursa olsun sana izin yok dedi ee ben dogumuna gelemem ancak gece gelirim bide gülüyor eşim dedi o zaman gelme sakın ben önceden dedim annem Ankara bilmiyor sen gelecen benimi bekledin patronla anlaşırken ortada kaldım kızlar annem gelecek çıldıracam
Çok yanlış yapmış görümcen canım.Gülerek söylemesi zaten bir tuhaf.
Canım annen yine oğluna baksın.Eşin gelsin hastaneye seninle.
Benimde annem çocuklarıma bakacak.Eşim hastaneye gelecek.

Tüm sayfalar yüklendi.