Sorum var Gorumcemin kızı oldu acil yardim

• Konbuyu başlatan Bebis
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebis tarafından oluşturulan Gorumcemin kızı oldu acil yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,021 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gorumcemin kızı oldu acil yardim
Konbuyu başlatan Bebis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Gorumcemin kızı oldu yeni bu sabahtan beridir altını kirletmedi özel hastahanede böyle bir durumla karşılaşan oldumu
İlk dışkısını yaptırmak için hareketler yapıyorlar bebeğe, özelde yapmadılar mı bize öyle yapmışlardı. Biraz geç yapmıştı bizimkide

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Doğduktan 40 dakika veya 1 saat içinde atması gerekiyordu nasıl özel hastane orası ya çiş pek önemli değil ama o kaka çok önemliymiş
ben ilk kızımı ozelde yaptım benimkide yapmadı 3 gün sonra yaptı ikinc kızımi yatağa çıkarır çıkarmaz yaptı nedeni ise ilk kızım beni 3 gün emmedi hiç ama ikinci kızım doğum yaptım diktiker beni oturdum bir koltukta son muayene yapicaktilar odaya almadan önce o kadar ağlıyordu ki beklemedim o an verdim sütümü öyle emiyordu ki sanırsın 9 aydır aç içerde 😂😂ilk doğduğu gün 12 kez kaka yaptı😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar