Göz altı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde İkraNur'annesi tarafından oluşturulan Göz altı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 149 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Göz altı
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkraNur'annesi

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selam umarım hepiniz iyisinizdir.
Göz altlarim hep çok koyu ve morarmış gibi bunu için iyi geleceğini bildiğiniz kullandığınız bı şeyler var öneriniz.🥰🥰

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selam umarım hepiniz iyisinizdir.
Göz altlarim hep çok koyu ve morarmış gibi bunu için iyi geleceğini bildiğiniz kullandığınız bı şeyler var öneriniz.🥰🥰
Önce neden morardığını öğren Allah korusun böbreklerle alakalı olabilir eğer öyleyse en basit ağrı kesici bile tehlikeli olabilir amcam böbrek hastası ondan biliyorum dahiliyeye git önce

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Önce neden morardığını öğren Allah korusun böbreklerle alakalı olabilir eğer öyleyse en basit ağrı kesici bile tehlikeli olabilir amcam böbrek hastası ondan biliyorum dahiliyeye git önce
Kendim bildim bileli öyle canım bı kere acile gitim enfeksiyon dolayı böbreklerin de kum var dediler ama çok çiti değil ilaç kullandım bunu için bidahada öyle enfeksiyon ilgil bı şikayetim olmadı ama gözlerim altı ayni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunun için serumlar var canım iyi gelen
Hm tamam teşekkür ederim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar