Göz ve diş doktoru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HTgoncaa tarafından oluşturulan Göz ve diş doktoru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 466 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göz ve diş doktoru
Konbuyu başlatan HTgoncaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar meraba dun saglik ocaginda 4 yas asimiz vardi fakat kizim rahatsiz oldugu icin iylesince gelin dedi ordaki ebe bana goz ve dis muaynesi var dedi ben sormayi unuttum hangi bolumden alicam randevuyu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar meraba dun saglik ocaginda 4 yas asimiz vardi fakat kizim rahatsiz oldugu icin iylesince gelin dedi ordaki ebe bana goz ve dis muaynesi var dedi ben sormayi unuttum hangi bolumden alicam randevuyu
Bizim de var canım önümüzdeki hafta 4 yaş aşımız bakalım bize ne diyecek göz yada dis muayenesi hakkinda 🤔

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bana disle alakalı muayene var denmedi göz için de normal göz doktoruna götürdüm oğlumu göz ölçümleri yapıldı muayene etti doktor bişey çıkmadı şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar