Sorum var Grip

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Grip başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hayırla sağlıkla sıhatle kucağına alırsın inşallah demetim♥️🤲
Canımsın o kadar çok değerlisin ki o kadar çok iyi melek gibisinki ben varya herkeze kolay ısınmam herkeze kolay sen iyisin demem ama buna eminim sen çok iyi bir insansın belli oluyor bu kalbin çok temiz herkez için en iyisini istiyorsun Rabbim sana kime ne güzel dilek dinliyorsan bin kat iyisini versin hak ediyorsun bunları içtenlikle söylüyorum gerçekten

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canımsın o kadar çok değerlisin ki o kadar çok iyi melek gibisinki ben varya herkeze kolay ısınmam herkeze kolay sen iyisin demem ama buna eminim sen çok iyi bir insansın belli oluyor bu kalbin çok temiz herkez için en iyisini istiyorsun Rabbim sana kime ne güzel dilek dinliyorsan bin kat iyisini versin hak ediyorsun bunları içtenlikle söylüyorum gerçekten
Beni gerçekten duygulandırdın birtanem Allah'ım senden razı olsun canım arkadasim sende birtanesin melek gibisin samimi sıcak sevecen guleryuzlu bir insansın Allah'ım da senin kabine gönlüne göre versin demetim bu hayatta kimseyi asla kirmiyorum öyle bir insan değilim her zaman iyi duusnuyorum bana kötülük yapanlara bile kötü kinci olamıyorum yapımda yok seni çok seviyorum caniminicisi💞💞💞💞🧿🤍 @Demetdemet

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar