Gül lekesi çıktı geçer mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Gül lekesi çıktı geçer mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,334 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gül lekesi çıktı geçer mi
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar moralim çok bozuluyor qördükce, kızımın iki kaşının arasında we poposunun üzerinde kırmızı leke çıktı ilk doqduqnda bişey yoktu 2 haftadr qözlemliyorum çıktı şekilde duruyor şuan 35 qünluk qül lekesimidr qecermi. Keşke yuzunde olmasaydı ya. Bu durumla karşılaşan warmi

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar moralim çok bozuluyor qördükce, kızımın iki kaşının arasında we poposunun üzerinde kırmızı leke çıktı ilk doqduqnda bişey yoktu 2 haftadr qözlemliyorum çıktı şekilde duruyor şuan 35 qünluk qül lekesimidr qecermi. Keşke yuzunde olmasaydı ya. Bu durumla karşılaşan warmi
Bnm komsumun kızında vardı dogum lekesi dudaklarında kiraz cıkmıstı kıpkırmızı lekeler. Büyüyünce gecti cnm. Benm ne alakaysa 3 cocukta da popoda aynı beyaz lekeden var ne cnm cekmişde popomu kasımısım jiç bilmiyorum 😂😂😂😂😂 cocuklar büyüdükçe leke küçülüo

Canım benim de bebeğimin kafasının arkasında saçının içinde öyle kızarık lekeler çıktı böyle nokta nokta leke gibi resim de atamıyorum burdan bilmiyorum 1 haftadır var geçmedi sağlık ocağına aile hekimine sordum korkulacak bişey değil ya gül lekesi yada terlemeden olmuş dedi ama terlemeden olsa geçerdi şimdiye 🤔

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kaşımin altında ve dudağımın üstünde var sadece acı yediğimde terledigimde falan belli oluyor kızarıklık azıcık, doğuştan varmis büyüyünce de oyle kayboldu ama dediğim gibi çıkıyor ensemde de var annemde hamile iken gul koklamak yüzüne değen yerler oyle olmus annem oyle anlatıyor eskiler oyle der :) bence tatlı birsey üzülme kayboluyor zamanla

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Komşumun çocuğunda var kuzeniminkinde de vardı büyüdükçe geçiyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım benim de bebeğimin kafasının arkasında saçının içinde öyle kızarık lekeler çıktı böyle nokta nokta leke gibi resim de atamıyorum burdan bilmiyorum 1 haftadır var geçmedi sağlık ocağına aile hekimine sordum korkulacak bişey değil ya gül lekesi yada terlemeden olmuş dedi ama terlemeden olsa geçerdi şimdiye 🤔
Benimde kizimde var canım uyuyup kalktıktan sonra daha kırmızı oluyor bir süre sonra rengi açılıyor ama tamamen geçmiyor nedenini bilmiyorum ama

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kaşımin altında ve dudağımın üstünde var sadece acı yediğimde terledigimde falan belli oluyor kızarıklık azıcık, doğuştan varmis büyüyünce de oyle kayboldu ama dediğim gibi çıkıyor ensemde de var annemde hamile iken gul koklamak yüzüne değen yerler oyle olmus annem oyle anlatıyor eskiler oyle der :) bence tatlı birsey üzülme kayboluyor zamanla
Bende qül yedim yemez olaydım baya yedim hemde 🤦‍♀️ kimse demediki qul leke yapar diye. Dayımın oqlunda war oqlu 24 yasinda sol yanaqi kipkirmizi kaybolmuyor dewamli olarak war. Kiziminda keşke qecse sizin qibi ama diqer şekil olmaz ki ya 😣 bide iki kas arası
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızımın saçının içindede war kuşum o çok aynı yere yatrmaktan oluyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Gul
Bende qül yedim yemez olaydım baya yedim hemde 🤦‍♀️ kimse demediki qul leke yapar diye. Dayımın oqlunda war oqlu 24 yasinda sol yanaqi kipkirmizi kaybolmuyor dewamli olarak war. Kiziminda keşke qecse sizin qibi ama diqer şekil olmaz ki ya 😣 bide iki kas arası
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızımın saçının içindede war kuşum o çok aynı yere yatrmaktan oluyor
Gül yedim derken reçelinimi canım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gul

Gül yedim derken reçelinimi canım
Bizde de eski babaannem ler falan hamileyken bişey çalıp yersen bı yerini kasirsa anne bebekte onun lekesi çıkar derler benim oğlumda çağla lekesi var göbeğinde eşim ben hamileyken ağaçtan çağla koparmisti Çamlık bizim burasi benimde göbeğim kasinmisti kasimistim aynısı çıktı ama büyüdükçe oğlum oda büyüdü teyzesi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar