Gülme sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybüke001 tarafından oluşturulan Gülme sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 339 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gülme sorunu
Konbuyu başlatan Aybüke001
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar üstümde ne var bilmiyorum yersiz yere surekli gülüyorum eşimin yanında. Ciddi olmam gereken konuda bile gülerek ciddiyeti bozuyorum o bana göre daha agir basıyo. O yokken arkdslarimin vs yannda öle dglm. Gayet ciddiyim. Yerine göre gülerim ama eşimin gelme saatinde basliyo bu sknti. Böle sorun yasayan bir ben miyim sizce bu nedir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar üstümde ne var bilmiyorum yersiz yere surekli gülüyorum eşimin yanında. Ciddi olmam gereken konuda bile gülerek ciddiyeti bozuyorum o bana göre daha agir basıyo. O yokken arkdslarimin vs yannda öle dglm. Gayet ciddiyim. Yerine göre gülerim ama eşimin gelme saatinde basliyo bu sknti. Böle sorun yasayan bir ben miyim sizce bu nedir
Eşinin yanında daha rahat daha mutlu olduğun içindir belki canım yada yeni evli falan mısınız heyecan da öyle yapar insanı

Tüm sayfalar yüklendi.