Gümüş Göğüs kapağı

• Konbuyu başlatan abdullaheda
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde abdullaheda tarafından oluşturulan Gümüş Göğüs kapağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,327 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gümüş Göğüs kapağı
Konbuyu başlatan abdullaheda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
A

abdullaheda

Guest
Kızlar ilk doğumumda göğsüm çok yara oldu ve çatladı bunda ise gümüş Göğüs ucu kapağını çok tavsiye ettiler aranızda kullanan var mı?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ilk doğumumda göğsüm çok yara oldu ve çatladı bunda ise gümüş Göğüs ucu kapağını çok tavsiye ettiler aranızda kullanan var mı?
Ben kullandım. Göğüsüm parçalanmıştı bebeğim emerken kan yutmuş sonra kusmuş tu. Bana ne ilaç ne bitkisel şeyler hiçbiri de fayda etmedi sadece gümüş kapak tedavi etti 4 ay kadar kullandım çok şükür iyileşti. Yara problemi olanlara şiddetle tavsiye ederim.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım. Göğüsüm parçalanmıştı bebeğim emerken kan yutmuş sonra kusmuş tu. Bana ne ilaç ne bitkisel şeyler hiçbiri de fayda etmedi sadece gümüş kapak tedavi etti 4 ay kadar kullandım çok şükür iyileşti. Yara problemi olanlara şiddetle tavsiye ederim.
Göğüsü yara yapmadan önce kullansak engel olur mu zarar görmesine

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Göğüsü yara yapmadan önce kullansak engel olur mu zarar görmesine
Doğum öncesinde de kullanılıyormuş ben bilmiyordum. Bı yerde günde 1 2 saat kullanın diye okumustum ama emin değilim araştırmak lazım. Önemli olan göğüs ucunun nemli olması kuru olunca yara oluyor ama hijyene de dikkat etmek gerekiyor enfeksiyon olmaması için. Bu arada emzirmeden önce kendi sütümü sürüyodum faydası oluyodu

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk doğumda çok yara olmuştu bepantenhne iyi geliyodu ama her emzirmede sil sonra tekrar sür yapmak zorunda kalıyordum . Gümüş kapak bende düşünüyorum kesinlikle. Doğumdan önce kullanmaya başlanırsa daha iyi oluyormuş.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benimde ilk doğumda çok yara olmuştu bepantenhne iyi geliyodu ama her emzirmede sil sonra tekrar sür yapmak zorunda kalıyordum . Gümüş kapak bende düşünüyorum kesinlikle. Doğumdan önce kullanmaya başlanırsa daha iyi oluyormuş.
Bepantol bir kaç defa kullandım evet iyi geliyor ama sık emzirmeden dolayı her seferinde yıkamak gerekiyor oda göğüsü kurutuyor malesef yara çok geç iyileşir. En iyisi gümüş kapak 2 güne yaramı toparlamisti

Tüm sayfalar yüklendi.