Günahmıdır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Günahmıdır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,725 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günahmıdır
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben bi kaç defa sağda soldan duydum bide size sormak istedim eğer bebişleriniz kız ise doğumun son aylarında da ilişkiye girmek günahmış doğrumu😂

Kızlar merhaba ben bi kaç defa sağda soldan duydum bide size sormak istedim eğer bebişleriniz kız ise doğumun son aylarında da ilişkiye girmek günahmış doğrumu bu
Niye kız olunca ne değişiyor bide hamileliğin sonunda nikah mı düşüyor ki günah olsun canım helalin sonuçta uydurma şeyler onlar

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Hiç duymadım da kız olması ne alakaymış canım anlamadım sebebi neymiş
valla bende anlıyamadım sonuçta babayla bi teması olmuyo amniyon sıvısının içinde bebek ama buralar çok duymaya başladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niye kız olunca ne değişiyor bide hamileliğin sonunda nikah mı düşüyor ki günah olsun canım helalin sonuçta uydurma şeyler onlar
Netten de baktım ama hic birşey çıkmıyor bende anlıyamadım bu aralar çok duymaya başladım

Netten de baktım ama hic birşey çıkmıyor bende anlıyamadım bu aralar çok duymaya başladım
Evet bende duymuştum öyle diyorlar
Evet

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
valla bende anlıyamadım sonuçta babayla bi teması olmuyo amniyon sıvısının içinde bebek ama buralar çok duymaya başladım

Evet
Delinin biri kuyuya taş atmış kızlar ya hangi çağda yaşıyoruz Allah aşkına Kuran'da yada hadiste geçiyor mu yok inanmayın böyle cahilce şeylere

Kader hakan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben bi kaç

Kızlar merhaba ben bi kaç defa sağda soldan duydum bide size sormak istedim eğer bebişleriniz kız ise doğumun son aylarında da ilişkiye girmek günahmış doğrumu bu
Tabikide böyle bisey yok. Peygamberimiz zamanında ultrason mu vardı? Cinsiyeti doğumda öğreniyorlardı helal ve haram ayrımı yapılması için cinsiyet belli olması lazım ki zaten böyle bir olanak olmadığı için mantıken de zaten yalan yanlış olduğu aşikar. böyle şeylerle kafani meşgul etme canim

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hıc olurmu oyle sey hadı dıyelım kı dogru bundan 30 yıl oncesıne kadar bebeklerın cınsıyetı dogmadan bılınmıyodu olurmu oyle sey mantıgı bıle yok ,dınen bı gunah varsa ıcınde bı mantık ve yapıldıgı taktırde zarar vardır illakı ,ama bu o kadar sacma kı kız oglan ne alaka evlıyken ilişkıye gırmek nasıl gunah olabılır ay bole seylere ınanalar gercekten varmıdır merak edıyom senı tenzıh edıyorum bole hurafelere ınanma ınancın zedelenır

Tüm sayfalar yüklendi.