Günaydın canlar bi sorum olcak bakarsanız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde zelmeh tarafından oluşturulan Günaydın canlar bi sorum olcak bakarsanız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Günaydın canlar bi sorum olcak bakarsanız
Konbuyu başlatan zelmeh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benim 3 oğlum var 4 üncüye hamileyim 3 ünde sürekli bulantı kusma çok fazla oldu şu an 6+4 teyim sadece ara ata bulantı oluyor bi bilgisi olan varmı aceba
Merhaba sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim inşallah öncelikle kuzu her gebelik bir olmuyor bnde de ikisinde bulantı kusma olmdi bunda oldu ara ara

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 oğlum var 4 üncüye hamileyim 3 ünde sürekli bulantı kusma çok fazla oldu şu an 6+4 teyim sadece ara ata bulantı oluyor bi bilgisi olan varmı aceba
Canım benimde ilk hamileliyim çok zor geçdi çok fazla bulantım vardı ilacsız bi likma bile alamazdım çok şukur rabbime bu hamilelik öyle olmadı az bulantım oldu umarım sende böyke devam edersin her gebelik aynı geçmiyo dilerim rahat geçiriesin

zelmeh

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim inşallah öncelikle kuzu her gebelik bir olmuyor bnde de ikisinde bulantı kusma olmdi bunda oldu ara ara
Amin inşallah canım
Canım benimde ilk hamileliyim çok zor geçdi çok fazla bulantım vardı ilacsız bi likma bile alamazdım çok şukur rabbime bu hamilelik öyle olmadı az bulantım oldu umarım sende böyke devam edersin her gebelik aynı geçmiyo dilerim rahat geçiriesin
İnşallah cnm kalp atışını henüz duyamadım 3 hafta sonra gel desi doktor o yüzden huzursuz oldum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben ilk gebeliğim de yiyecekler den tiksinirdim yiyemez dim midem bulanırdı ama az , ancak ikinci gebeliğim de kızıma aşırı mide bulantısı ve kusma yaşadım, ama her gebelik farklıdır bu cinsiyetle alakalı değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar