Gunaydin güzellerimm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Gunaydin güzellerimm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gunaydin güzellerimm
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem Miray

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim kavuşun inşallah canım 🤲💕 Hayırlı haberlerle gel🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen de güzel haberlerle gel inşallah canım 🥰
Gelicem canim insaAllah. 33 haftada gitigimde. Bebegim 3 hafta önden gidiyirdu onun icin endişeliyim birazzz🤲🤲

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Gelicem canim insaAllah. 33 haftada gitigimde. Bebegim 3 hafta önden gidiyirdu onun icin endişeliyim birazzz🤲🤲
Kuzum korkutma kendini. Benim bebeğimde önden gidiyordu 38. Haftada iri bebek denildi. USG de 3940 kg ve suyu fazla gözüküyordu. Sezeryan olacaksın, bebeğin büyük doğduğunda yada doğum esnasında bir anomaliyle karsilasabilirsin dedi doktorum çok korktum, nasıl ağladım. Yatış verdiler bir gün sonrası taburcusun bir hafta sonra gel dediler kafam karıştı bir hafta sonra bebeğim 4 kiloyu geçer dedim daha çok korktum, daha çok ağladım. Ama akşamı nst de sancım gözüktü baktılar 4 cm açıklığım vardı 3 saatte doğumum gerçekleşti. Bebeğim 3750 kg 52 cm doğdu. Çok şükür sağ salim doğdu🙏 yani demem o ki korkutma kendini kuzum sağ salim doğar inşallah 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aminnnn bitanemmm

Aminnn canim sende😍😍

Ammin canim cümlemize. 😍😍🤲

Aminnn kuzum. Iyi haberlerle gen insaAllah. Doktordan çikdigindan sonra yazarsin ne oldu ne bitti bakalim tosumun ne kadar bugumuş😂
❤❤

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum korkutma kendini. Benim bebeğimde önden gidiyordu 38. Haftada iri bebek denildi. USG de 3940 kg ve suyu fazla gözüküyordu. Sezeryan olacaksın, bebeğin büyük doğduğunda yada doğum esnasında bir anomaliyle karsilasabilirsin dedi doktorum çok korktum, nasıl ağladım. Yatış verdiler bir gün sonrası taburcusun bir hafta sonra gel dediler kafam karıştı bir hafta sonra bebeğim 4 kiloyu geçer dedim daha çok korktum, daha çok ağladım. Ama akşamı nst de sancım gözüktü baktılar 4 cm açıklığım vardı 3 saatte doğumum gerçekleşti. Bebeğim 3750 kg 52 cm doğdu. Çok şükür sağ salim doğdu🙏 yani demem o ki korkutma kendini kuzum sağ salim doğar inşallah 🤲
Ben 33 haftada gittin bebegim 2600 canim cok korkuyorum doguma kadar 4 kloyu gecer diye. Suan 36-3 haftaligim😢3 hafta icerisinde ne kadar aldi bilmem cokk dikkat ettim yinede. Iri bir bebek olucak 😢

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Ben 33 haftada gittin bebegim 2600 canim cok korkuyorum doguma kadar 4 kloyu gecer diye. Suan 36-3 haftaligim😢3 hafta icerisinde ne kadar aldi bilmem cokk dikkat ettim yinede. Iri bir bebek olucak 😢
Canım benim güzel düşünmeye çalış, güzel olsun. Sen korkma ki bebeğinde karnında hissedip strese girmesin. İnşallah sağ salim, hayırlısıyla kavuşursunuz yavrunla🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar