Sorum var Günaydın herkese bir sorum var 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf'un annesi 🧡 tarafından oluşturulan Günaydın herkese bir sorum var 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın herkese bir sorum var 🤗
Konbuyu başlatan Yusuf'un annesi 🧡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar benim aklıma bişey takıldı doktorlar âdet tarihine göre gebeliği hesaplıyor ya bu hesaba göre doğum yapan varmı. O tahmine göre şuan 33+4 deyim ama benim tahminime Göre de 31+3 deyim çok afedersiniz döllenme gününüçe göre gidiyorum ben 🤗
Doktor zaten ultrasona bakıp söylüyor bebek günüyle uyumlu diye ona göre doğum tarihinde tahmin yapıyor 3 bebeğimde o tarihten 1 hafta erken veya geç doğdular yani bebek haftasına göre gelişmiş ve uyumluysa sende adet tarihine göre hesaplamalısın

Yusuf'un annesi 🧡

Kayıtlı Üye
rank
Doktor zaten ultrasona bakıp söylüyor bebek günüyle uyumlu diye ona göre doğum tarihinde tahmin yapıyor 3 bebeğimde o tarihten 1 hafta erken veya geç doğdular yani bebek haftasına göre gelişmiş ve uyumluysa sende adet tarihine göre hesaplamalısın
Benim bu ikinci gebeliğim ilki tecrübesizlikten dolayı pek bu konulara hâkim değildim doktor 28 Mayıs da doğum war dedi ama 7 Haziran'da doğum yaptım şimdi iki arada kaldım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar benim aklıma bişey takıldı doktorlar âdet tarihine göre gebeliği hesaplıyor ya bu hesaba göre doğum yapan varmı. O tahmine göre şuan 33+4 deyim ama benim tahminime Göre de 31+3 deyim çok afedersiniz döllenme gününüçe göre gidiyorum ben 🤗
İlk ve gebeliğimde adet tarihine göre tahmini doğum tarihinde doğum yapmıştım kuzum tam 40 haftalık iken

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim bu ikinci gebeliğim ilki tecrübesizlikten dolayı pek bu konulara hâkim değildim doktor 28 Mayıs da doğum war dedi ama 7 Haziran'da doğum yaptım şimdi iki arada kaldım
O bebeğe bağlı benim 3 çocuğum var hiç biri tam tarihte doğmadı oğlum 39 haftalıktı kızım 40+5 de diğer kızımda 41 haftalıkken doğdu yani doktorun söylediği tarihte hiç doğmadılar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Vallha kuzum 2 gebelikte doktorun dedigi gibi olmadı biri erken geldi biri 4 gun beklemeden oda erken geldi yani buna ne biz ne doktor karae veriyor buna bebislerimiz karar veriyor 🥰🤭🌸

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ahahaa😂😂 çok doğru benim oğlan da 10 gün geç geldi 🤭
Bebislerin keyfi canlari ne derse o vallha geo hayalim tam dogum yaoicam gun valizimle hazirlanmis kendimi az süslemiş hastanye gitmekti 2sinde nasip olmadi gecelikle hastaneye girisim oldu🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.